SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test - xp,cm3,inne czyli atak na masę by pati pods.str.63/64

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
powiem ci pytajło jedni mają kase ale jak ja np. maja porypana genetyke,zas drudzy maja genetyke a kasy nie maja to ja bym wolał byc w tej drugiej grupie a nie na odwrot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28474
no przecierz proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
jasne ale nie dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
a ja chcialbym wiedziec jaka mam genetyke ;/ . Jednak chyba ciezko to stwierdzac xd

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
patrzac na twoje plecki i klate to b.zaj,wiele osob nie wierzy co do mego starzu diety itp,no coz robie to w koncu dla siebie i chcem sie poprawic pomimo mej genetyki kijowej,chociaz ja mam cienka genetyke,to moj tata jest calkiem przypakowany,zwlaszcza niezle ma plecy+bic<ma 37 lat>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714


oto dzisiejszy obiad-188g wołowiny,75 ryżu,10goliwy +surówka z białej kapusty<własna robota:D>+pomidor-41 g białka pełnowartosciowego,65 węgli i 16g tłuszczu-pychota

DZISIAJ DZIEN 6:)
ogółem czuje działanie xp+cm3,lekka pompa już jest,samopoczucie podczas testu ok:),jedynie nieco bolał kręgosłup po piątkowym treningu:( ale juz ok

dzisiaj dzien nie treningowy czyli naczzo porcja XP dpo sniadaniu dwa capsy omega3+witamin 1caps ,po południu 3 capsy cm3 i na noc białko-night protein:)

jutro trening klata+bic rozpiske dam pozniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20556
Wlasnie przejrzalem caly test...

Co do sylwetki nie bede sie wypowiadal bo sam wiesz jak stoisz

Widac ze do diety sie przykladasz jednak jesli jak sam pisales masz aktywny tryb zycia i chcesz zrobic mase to moim zdaniem zdecydowanie za malo weglowodanow !!! doloz do pieca


w granicach 5-6g / kg

Przewaznie w kazdym posilku masz 75 g ryzu lub kaszy z tego co zauwazylem poprostu do wszystkich posilkow dawaj 100g i bedzie dobrze...

A jesli boisz sie ze sie zatluscisz to zrezygnuj z robienia masy

Powodzenia bede zagladal

Nie przejmuje się już detalami bo one i tak nic nie znacza Debiuty ? może kiedyś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
Pablo_20 -pomysle nad 5g wegli jeszcze 44 dni testu wiec mozna wyprobowac,najwyzej pozniej redukcja,ale i tak planuje dojechac do okolo 100 bo przy moim wzroscie to tyle gdzies styknie,o diecie mam wiedze<przynajmniej mi sie wydaje ze jakas jest> wyglad jak wyglad-bedzie gut dzieki,wpadaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4794
widać że sie starasz ciągle jesteś obecny fotki wypiski itp wiele osób na początku nie wierzyło w Ciebie ale dasz rade mam nadzieje że pokażesz coś na podsumowaniu pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
dzieki rafał ze sa tacy co i wierząstaram sie by test wyszedl jak najlepiej,moze kiedys uda sie o sponsorowany,i dlatego chcem go prowadzic sumiennie:)pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak optymalnie połączyć podstawowy stuff Treca?? momo+dextro i glutamine T-6

Następny temat

Dobrze czy Źle??

WHEY premium