SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test - xp,cm3,inne czyli atak na masę by pati pods.str.63/64

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77574

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28474




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
hmb daje efekty ale samo branie nie da ci masy,musisz dodać krete,chyba że rzeżbisz to wtedy bez krety zdr .chłopaki

testy różnego rodzaju potwierdziły że na samej krecie idzie średnio 3-4 kg zaś w połączeniu z hmb około 1-1.5kg więcej,nie wiem ile w tym prawdy ale zawsze można kupować


wierzysz we wszystko co Ci kazdy powie , wpychaja Ci 2 ray drozsze zwykle carbo Ty naiwny bierzesz
chcesz cos jeszcze kupic , moge Ci zalatwic !!

powodzenia dalej

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
hehe oki chłopaki koniec dyskuusji ,pitbull nie musisz nic załatwiać,jak i nie wierze we wszytko bo nie mam 12-nastu lat,zawsze można przetestowaćzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Dokładnie masz siano to po co sie szczypać, wiadomo ,że fajnie jest zaoszczędzić ,ale też fajnie jest wszystkiego spróbować. Dali jedziesz z koksem bo ja chce w podsumowaniu zobaczyć zwierze , a nie zwykłego chłopaka

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
heh powiem ci owna że siła mnie w tym teście rozpierdziela,bowiem mam niezłą energie w łapach i niektórym<zwłaszcza we wro.jak jade po mieście schęcią bym pokazał co nieco--wiem zabrzmiało dziecinnie ale naprawde energia mnie roznosi zwierze bede zdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Nie zebym ci chcial wkurzyc, ale jak dobrze jest wypic sobie piwko przed wyjsciem w piatkowy wieczor

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
haha chcesz mi wypersfadować jaki jest wpływ%%%% na działanie krety

jak wypijesz owna za moje zdrowie to można ci nie życzyć spadków po tym picu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
"heh powiem ci owna że siła mnie w tym teście rozpierdziela,bowiem mam niezłą energie w łapach i niektórym<zwłaszcza we wro.jak jade po mieście schęcią bym pokazał co nieco--wiem zabrzmiało dziecinnie ale naprawde energia mnie roznosi zwierze bede zdr."

lokurva jak ciebie juz po tym zestawie roznosi i sile masz niesamowita,do tego chcesz pol wro.chyba wroclawia tak?rozwalic...to ja niechce widziec cie za rok na koksiekiedy koniec tego swietnego testu-juz nie moge sie doczekac
wiem jaki bedzie wynik 42 w bicumoze to nie bedzie wygladalo na tyle ale sila u ciebie bedzie niesamowita ,tak mysle ze podejdziesz spokojnie pod 140kg.mam racje?

Zmieniony przez - jaruss w dniu 2007-10-13 07:13:07

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
ale pojazd widać jaruss że nie przejżałeś testu tylko zasugerowałeś sie jednym postem,bowiem gdybyś obejrzał,byś widział że nie bede miał ani 42 w bicu ani nie będe walił 140kg siła mnie roznosi,ale żle mnie zrozumiałeś co do "rozwalenia wro"miałem na myśli głupich kierowców<wielu ich jest> jezdzaczcych po wro a nie ludzi jestem pozytywnie nastawionym człowiekiem,i napewno koksu nie będe brał,test trwać bedzie jeszcze 18 dni zdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 513 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16284
z tym koksem to każdy tak iedyś mówił

gg3636284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak optymalnie połączyć podstawowy stuff Treca?? momo+dextro i glutamine T-6

Następny temat

Dobrze czy Źle??

WHEY premium