SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test - xp,cm3,inne czyli atak na masę by pati pods.str.63/64

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28474
tam na klate widze 13 seri a nie 14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
pytajlo zle przeczytales przeciez poprawilem sie!! pod treningiem napisalem ze było 13 seriiczytaj uwaznie:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28474
nie zauwazylem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714


jeden z czterech "obiadów" dzisiejszych czyli 170 cyca,100g brązowego+ pomidor,ogórek i 100 g surówki z marchwi i kapusty


Dzisiaj DZIEŃ 8
czuje nieco zakwasy po wczorajszym treningu w okolichach klatki:(
samopoczucie średnie z powodu pogody:)
jutro plecki+triceps pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 332 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43430
Olej serki wiejskie lepiej kup twarog chudy bardziej ekonomicznie wychodzi.Powodzenia w tescie.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28474
skoro ma kase to czemu by nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
wole serek wiejski-100 gram-12g białka,3 tłuszczu i 2 węgli a ser biały chudy 18,5 białka i 3,5 węgli 0,5 tł czyli jesli mi nie brakuje białka w diecie<a mi nie brakuje>to lepszym rozwiazaniem jest serek wiejski i dlatego tyż kupuje serki wiejskie,a ze ekonomiczniej wychodzą to akurat mi rybka dzieki za uwage pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714


a oto magnez który dzisiaj zakupiłem,bowiem poprzedni się skończył i zmieniłem producenta magnezu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
tak sobie patrzy na ciezary z bica i masz go slabego w porownaniu do sily klatki :)

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak optymalnie połączyć podstawowy stuff Treca?? momo+dextro i glutamine T-6

Następny temat

Dobrze czy Źle??

WHEY premium