SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test - xp,cm3,inne czyli atak na masę by pati pods.str.63/64

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77556

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
jaruss co za d****izm teraz powidziales. Bez pasa? A z kad wiesz ile on potrzebuje by dostac przepukliny lub zeby cos mu sie stalo z ledzwiowka .Nie wiesz wiec prosze bez takich super porad.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
przestan chlopaku,ja cwicze 10 lat wiec nieucz mnie po co jest pas,ten ciezar ktory on dzwiga jest bezpieczny dla niego,przyzwyczai sie do pasa i kiedys zapomni go zalozyc albo nie bedzie mial i klapa ,szpital go czeka,wtedy sobie zrobi krzywde.
owna-bi kiedys wyjdziesz z piwnicy zobaczysz jak sie cwiczy naprawde to zmienisz zdanie
narazie to ty tu d****izmy opowiadasz calkowicie nie zwiazane z tematem,wystarczy poczytac tego calego testa i twoje kretynskie wypowiedzi i pytania,
mniej kupujcie zbednych gadzetow takich jak ten pas,mniej supli ,prawdziwa tajemnica tkwi w odzywianiu,i ciezkim treningu,ja juz jestem pewien ze slaby bedzie wynik tego kolegi na koniec,zdjecia nic a nic nie beda sie roznily,ale jak wy chcecie to robcie tak dalej,cukrujcie jeden drugiemu.

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Nie będę sie rozpisywał i robił już off topa , ale co do twojego mniemania o pasie= g**** prawda.

Co do cukrowania to czlowieku... W******la jak trzeba ( pewnie nawet 10% ludzi tutaj tak nie jada). Z opisów terningów wypisuje ,ze daje z siebiue ile moze, a prz mc nie daje duzo kg bo sie boi. Suple ma dobre i malo zbednych gowien. Nie wiem czemu miałbym mu jechac moj "gosu" jesli robi to jak trzeba.

Z piwnicy juz dawno wyszedlem... I nie martw sie ucze sie od ludzi , ktorzy maja wiecej pojecia nawet od ciebie...

Chodz nic do Ciebie nie mam i to pierwsza wypowiedz , która mnie u Ciebie zdziwila daje sobie na looz. Chcesz mozesz mi pojechac ja juz, no off.

A ty PAti trenuj dalej i miej nasze komentarze w glebokim... Popraw tylko technike w niektorych cwiczeniach i bedize si, musi byc.

Zmieniony przez - OwnaGe w dniu 2007-10-18 09:04:45

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28474
"pas jest dla pro"
haha ciekawe od kiedy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
jaruss moze siostra bedzie strong women

i skoncz glupoty gadac
pas mu napewno pomoze a nie zaszkodzi...

a co do przeczucia ze po tescie bedzie jak przed testem , to tez mi sie tak niestety wydaje...

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2007-10-18 10:16:40

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2007-10-18 10:18:48

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
jarus nikt nikomu nie cukrzy,nie bede komentował tego co pisałeś-->jak już ktoś wcześniej się wypowiadał-->każdy może pisać co chce,to że prawdziwy sukces tkwi w odżywianiu to nie wątpie-->ja jestem tutaj by zrobic testa,a nie od wyzywania sie itp. mam w czterech literach co piszesz,ja robie swoje i tak bedzie nadal,a z mc nie bede przesadzał co do ciężaru<oczywiscie mc robie drugi raz w życiukocham twoją wiedze i pewność co do pewnych poglądów,to że stary nie widzisz ze ćwicze i nie opuszczam żadnego treningu to oznacza tylko że nie oglądasz testu

pit-->wiem że sie grubo myslisz co mam nadzieje że zobaczysz bowiem obwody ładnie poszły->za kilka dni sie o tym przekonasz

pzdr.

Zmieniony przez - patryksk8 w dniu 2007-10-18 15:51:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Eh..Pas na moje jest potrzebny zarowno pro jak i tym barzdiej poczatkujacym

Czekam na podsumowanie Na jakaki termin mniej wiecej pzrewidujesz?

Pzdr.

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
góra myśle podobnie->podsumowanie za dwa tyg w środe planuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
dzisiejszy trening <trwał 56 minut>


naramienne+nogi+łydki
1.wyciskanie sztangi za karku-42kg<8,8,8>43kg<6>
2.podciąganie sztangi wzdłuż tułowia<8,8,8,8,8> 28kg sztanga
3.wznosy ramion stojąc<8,8,8,8> 10 kg sztangielka

nogi:
1.przysiad<10,10,10,8,8> 55 kg<wiecej sam nie jestem w stanie wrzucić na barki:)to max
2.wykroki ze sztangielkami<12,12,12,12> 2 razy 21 kg sztangielka
3.wyprosty nog na atlasie<10,10,10,10>8 oczko
łydki:
1.wspięcia<3*15> 21kg sztangielka*2
2.wspięcia odwrotne<3*15> 21kg sztangielka*2


trening dość udany,przed ostatni trening nóg na tym cyklu

zdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
dzisiaj dzień beztreningowy 40 dzień cyklu

dieta i suplementacja trzymana 100%,trening jutro

zdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak optymalnie połączyć podstawowy stuff Treca?? momo+dextro i glutamine T-6

Następny temat

Dobrze czy Źle??

WHEY premium