SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test - xp,cm3,inne czyli atak na masę by pati pods.str.63/64

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
OwnaGe-dla mnie dieta podstawa wiec staram sie,dam jeszcze wolowinke,ale dzisiaj caly dzien na miescie spedzilem<szkola,silka itp.wiec musialem rano cos wyjac z zamrazary i upiec i byla to tacka kurakapzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
Wow tyle kurczaka w zyciu bym tyle kury w jeden dzien nie zjadl.
jesli tak bedziesz trzymal diete caly czas to pieknie spuchniesz tylko uwazaj na brzuch :)

i nie myslales o tym zeby martwy ciag dac na koniec? wtedy najszersze dostana maxymalnie po dupie po 3 pierwszych cwiczeniach,a prostowniki na koniec?

Zmieniony przez - techno_boy w dniu 2007-09-12 19:16:17

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
a zapomnialem dodac ze dzisiaj brzucha pierwszy raz od dawna nie trenowalem poniewaz po treningu padałem,dzisiaj dałęm duży wyciskw piątek bedzie brzuch:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28474
"Ja bym dlugo nie wytrzymal jest tyle cyca z kurczaka"
a ja bym chcial zeby bylo mnie stac na az tyle kurczaka, wtedy ze zjedzeniem nie bylo by juz problemu

patryk - jak bedziesz trzymal ta diete caly czas to powinienes troszke podrasnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
wiem ka$$ki nieco leci nieco zmodyfikowałem diete- 1g tłuszczu,<2,2-2,5 g biala>,4,5 wegli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
dzisiaj dzien nie-treningowy,rano porcja xp,dobre pobudzenie na dzień dobry:),bez kawy sie obeszło,dobre samopoczucie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
do techno boy-
martwy nie dawalem na koniec poniewaz wolałem cisnąć kiedy miałem na początku treningu wiecej energii martwy,moge ew robic na przemian,dzieki za uwage
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
jak na takiego malucha bardzo duzo jesz :D powodzenia

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
curzon -hehe wiem ale mam intensywny tryb zycia-i wysoki+waga niecałe 90 wiec na masie musi byc tego żarełka nieco:)pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
plan na jutrzejszy trening-
naramienne+nogi+łydki+brzuch

1.wyciskanie sztangii za karku<4*-8-10 powt>
2.podciąganie sztangi wzdłuż tułowia<4*-8-10 powt>
3.wznosy ramion stojąc<3*8>

nogi:
1.przysiad<5*-10-8 powt>
2.wykroki ze sztangielkami<4*12-10>
3.wyprosty nog na atlasie<4*10>

łydki:
1.wspięcia<3*15>
2.wspięcia odwrotne<3*15>

brzuch:
1.UNOSZENIE NÓG w siadzie<6*12powt
2.UNOSZENIE NÓG W ZWISIE NA DRĄŻKU 3*12 ew SKŁONY W LEŻENIU PŁASKO<1-2*50 powt

za uwagi i porady dziekuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak optymalnie połączyć podstawowy stuff Treca?? momo+dextro i glutamine T-6

Następny temat

Dobrze czy Źle??

WHEY premium