SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test - xp,cm3,inne czyli atak na masę by pati pods.str.63/64

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77571

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
a w sumie jakos pierwszy raz od dawna kupowałem pange i mam wrażenie ze lepsza jakosciowo niz mintaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
naramienne+nogi+łydki+brzuch -trening trwał 70 minuty+12 brzuch

1.wyciskanie sztangi za karku<10,10,8,8> 40 kg sztanga
2.podciąganie sztangi wzdłuż tułowia<8,8,8,8,8> 24kg sztanga
3.wznosy ramion stojąc<8,8,8,8> ~8,5 kg sztangielka

nogi:
1.przysiad<10,10,10,8,8> 50 kg<wiecej sam nie jestem w stanie wrzucic na barki:)
2.wykroki ze sztangielkami<12,12,12,12> 2 razy 17 kg sztangielka
3.wyprosty nog na atlasie<4*10> 6 oczko czyli chyba 60 kg na atlasie

łydki:
1.wspięcia<3*15> 17kg sztangielka*2
2.wspięcia odwrotne<3*15> 17kg sztangielka*2

brzuch:
1.UNOSZENIE NÓG w siadzie<5*12powt>
2.SKŁONY W LEŻENIU PŁASKO<50powt>


co do treningu,po nogach robilem brzuch,ale bardzo cięzko było unosić nogi hehe b.zmęczone były już,ale treningu udany pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 228 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3175
Z tego co ja widzę to masz silne barki.Bo ja mam jakieś słabe i nie wiem co z tym robić oraz triceps

Zmieniony przez - bizon126 w dniu 2007-09-21 19:06:22

Więcej potu na treningu mniej krwi na ringu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
z tego co ja widze to bizon jestem zdziwiony ze osoba która rzekomo ciśnie 130 ka klate i ma 41 w bicu i ma cienkie bary i triceps-cos jakoś nie wydaje mi się że masz tyle..albo nie ćwiczysz odp trica/bary pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714


dzisiejsza kolacja-2 serki wiejskie 150 g +70g owsianych=41 białka<33 pełnowartościowego,14g tłuszczu i 51 węgli dzisiaj nie dałem rady zjeść białek z jaj na kolacje więc zrobiłem sobie taką mieszanke :) pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
Ziom jak mozesz to rob w takich cwiczeniach jak wyciskanie na barki, wyciskanie na klate, uginanie rak z hantlami czy sztanga progress na ciezaze kosztem ilosci powtorzen:) Bo tak bedziesz stal w miejscu! A jak bedziesz robił tym sposobem to ciagle bedziesz przesuwal sobie dolna i gorna granivce zabawy z ciezarem - szczegolnie na krecie


Chodzi mi o progres w czasie treningu czyli przykladowo jedziesz sobe na bary
1. seria 40kg x 10 powt
2. seria 42,5kg x 8 powt
3. seria 45kg x 6 powt
4. seria 45kg x 6 powt

Zobaczysz ze z czasem bedzies robil w pierwszej serii np. 12 a w ostanich bedziesz stopniowo dokladal powtorzen :) Warto o tym pomyslec :)



Zmieniony przez - kasteta w dniu 2007-09-22 00:40:44

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
dzięki kasteta za rade ale np. przy przysiadzie i niedługo tez barach jest pewna wartość po której nie jestem już w stanie sam wrzucić sobie na bary ciężar,bo nie dam rady,ale na klate czy uginanie ramion to jak najbardziej można stosowac progresje i chyba będe robił tak pzdr kasteta

Zmieniony przez - patryksk8 w dniu 2007-09-22 08:20:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20556
Witaj widze ze skorzystales z mojej rady i dorzuciles wegli do diety Dobre posuniecie

Musze przyznac ze bardzo fajnie prowadzisz tescik (wypisy z treningow fotki jedzonka <przydaly by sie jeszcze jakies fotki z treningu>)

Ale calosc ladnie wyglada i z przyjemnoscia zagladam do twojego tesciku moze nie regularnie ale srednio co 2-3 dni

Dzis tak patrze ze juz masz 18 stron a test trwa zaledwie 12 dni


Ps. Mam takie pytanko czy masz czasem takie dni ze niechce ci sie przygotowywac jakiegos posilku albo niechce ci sie go jesc lub gdy przychodzi czas na trening to myslisz "a dzis jakis zmeczony jestem moze odpuszcze..." miewasz takie momenty...
Jesli tak to jak sobie w tych chwilach radzisz a moze czasem odpuszczasz ??
Albo w jaki sposob sie motywujesz ?

JAK MOZESZ TO ZARZUC JAKIES FOTY Z TRENINGU




Pozdro

Nie przejmuje się już detalami bo one i tak nic nie znacza Debiuty ? może kiedyś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
witaj pablo raz jeszcze

1.dodałem węgli 5g na/kg w nietreningowe i 5.4 w treningowe

2.co do fotek z treningów to moge dać najwcześniej za tydzień dwa,ponieważ obecnie mieszkam sam,a rodzina wyjechała na wakacje do brazyli$$

3.ciesze się że test podoba się,staram się wrzucać zdjęcia i pisze komentyjak już na początku testu napisałem,jak za coś się biore to porządnie

4.stronek jest całkiem dużo jak i odwiedzin,choć komentów mało

5.bywają takie momenty zwłaszcza jak dużo jest nauki lub ciężki dzień/pogoda,tym bardziej że sam obecnie mieszkam i mam dużo obowiązków<psy,sprzątanie,itp<gotowanie-choć to akurat zawsze ja robie
ale nigdy nie odpuszczam,zresztą nie pamiętam kiedy opuściłem ostatni trening<chyba jakoś jeden w maju jak robiłem 6-ustke weidera to nie miałem siły już trenować:((> ale tak to nigdy nie opuszczam treningów,posiłków,a ostatnio mam nawet niezły apetyt,a staram sobie radzić w ten sposób że patrze np.w lustro lub na jakieś zdjęcie kulturysty i myśle że jak bede ciężko i wytrwale trenować to może coś kiedyś osiągne~~ 44 w bicu,szerokie plecki i klata tarzana

a dobrym patentem jest też puszczenie dobrej muzyki przed i podczas treningu<ja preferuje hip hop polski i amerykańśki i muzyke klubową



wpadaj jak najczęściej,zapraszam i pozdrawiam pablo

Zmieniony przez - patryksk8 w dniu 2007-09-22 13:06:53

PS.właśnie wruciłem z zakupów i kupiłem kilka kg cyca<w sumie tani był 16.99 i kupiłem tą rybke co mam na zdjęciach wcześniejszych<nazywa się tilapia<17 zł za kg-mrożona> ryż,owsiane,warzywa,awokado,banany itp. i poszło ponad 200 zł$$

Zmieniony przez - patryksk8 w dniu 2007-09-22 13:10:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 228 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3175
Wiesz.Ja mam tak że np wyciskanie za karku wale 60 kg ostatnią serie dla mnie to jakoś mało moi kumple maja tak samo w łapie np i walą po 110 dwa ruchy w ostatniej serii.trica też mam moim zdaniem troszkę słabego...ale za miecha moim priorytetem będzie siła

Więcej potu na treningu mniej krwi na ringu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak optymalnie połączyć podstawowy stuff Treca?? momo+dextro i glutamine T-6

Następny temat

Dobrze czy Źle??

WHEY premium