SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test - xp,cm3,inne czyli atak na masę by pati pods.str.63/64

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77564

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714


tutaj część dzisiejszego jedzonka-->rybki-->tilapie<jeden filet ma od 75-100g wiec podzieliłem po dwie na jeden posiłek:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714


przyprawione<dla mnie najlepsza przyprawa-nazywa sie do potraw z ryżem mniam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714


tutaj już upieczone rybki+ 4 ryże ugotowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714


no i posiłek czyli około 180 g tilapii+ 100g ryżu+100g kapusty+dwa pomidory+ 10g oliwy + witaminki<+omega 2 capsy,3 capsy tranu+ 1caps witamin+1 caps cynku+ 4 cerutin->ponieważ jestem przeziębiony nieco

zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28474
pychoooota, wszystkie Twoje posilki wygladaja pysznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
hehe dziękówa pytajło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
Fajnie twoje jedzonka wyglądają no i pewnie są bardzo dobre . Mam pytanie. Czy ty zanim zrzucisz rybę na patelnie to obtaczasz ją w tym sreberku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
hehe moje jedzonko jest b.mniam

ja rybe przyprawiam,potem daje folie aluminiową od dołu<nie żebym żałował,ale wole ją od góry przypiec- i wkładam na 30-45 minut do piekarnika na 250 stopni ja nie smaże,i z patelni nie korzystam zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28474
tez musze tak sprobowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
Ty kładziesz rybę na folie a potem jak do piekarnika? Na blache czy na takie coś jak z grilla ###(ładnie zobrazowałem )?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak optymalnie połączyć podstawowy stuff Treca?? momo+dextro i glutamine T-6

Następny temat

Dobrze czy Źle??

WHEY premium