SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test - xp,cm3,inne czyli atak na masę by pati pods.str.63/64

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77570

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
do QOORA-
1.DZIĘKI za słowa uznania co do testu

2.może wrzuce filmik jak wiosłuje czy wykonuje martwy czy tyż wyciskanie na płaskiej ,tylko zastanawiam się czym bym nagrał<w telefonie mam kamere ale nie mam możliwosci przesłać,a kamerą to nie miałbym jak wrzucic filmik,wiec pomysle,>a dodam że to max.ciężar jakim jestem w stanie poprawnie wiosłować,i wiosłuje w oparciu kolanem i ręką o ławeczke:)

3.co do wyciągu to szczerze nie wiem na każdym odważniku na atlasie jest napisane 10 kg więc nie wiem,ale wiadomo 10 kg przy pomocy linek to nie to samo co 10 kg w ręce unoszone

4.hehe sam przyrządzam wszystkie posiłki,często gotuje dla rodziny,staram się by były apetyczne,mama by mi w niczym nie pomogła ponieważ sam musze odmierzyć składniki jakie potrzebuje na dany posiłeka pozatym obecnie sam mieszkam

5.pozdrawiam

Zmieniony przez - patryksk8 w dniu 2007-09-20 14:55:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714


dzisiaj wyjątkowo dobre mi wyszło jedzonko,dlatego fote wrzucam

-panga 240g<dałem przyprawe gyros>mniam ,100g brązowego,200g brokuł,pomidor i 10 g oliwy pychota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ta panga dobra ryba ?

duzo osob widze bierze a nie mialem okazji probowac jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
BPL-G panga bardzo smaczna rybka polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ok sprawdze pewnei jutro

wlasnei ide do sklepu to kupie

jakies specjalne przepisy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
choć nie jestem zwolennikiem hipermarketów itp. kupiłem ją w lidlu w opakowaniu 500g*2,smak b.dobry,przyprawiłem i do piekarnika i w smaczku pychota,napewno lepiej wchodzi jak się je bez przerwy cyce,a jest panga o niebo lepsza od tuny


poprostu dajesz przyprawke i zapiekasz<dobra do niej jest przyprawa grill itp.

Zmieniony przez - patryksk8 w dniu 2007-09-20 20:33:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
yeeeah patryk - pierwszy edytowany post

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
widzisz nauczyłeś mnie czegoś kasteta dopisałem a propo przepisu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
dzieki sprawdze na dniach bo pangi nie bylo i kupilem mintaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28474
mintaj przy pandze wypada podobnie cenowo i tez smaczny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak optymalnie połączyć podstawowy stuff Treca?? momo+dextro i glutamine T-6

Następny temat

Dobrze czy Źle??

WHEY premium