SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: I,BODYBUILDER na MescleTech''u by sLs (czesc 2 z 2) - pods.str 48!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55588

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
tych dwoch co dalem
Aiden
Matt
1 direction

ale dawno juz tak mocnej obsady nie bylo
ogladalem kilka edycji wczesniejszych i zawsze smialo mozna bylo kogos wywalic

teraz tylko Wagner nie wiem co tam robi - reszta dobra albo bardzo dobra

Ten murzyn co napisales nie zajedzie daleko - do 5-6max
potem odpadnie
Simon go nie lubi i jesli znajdzie sie w najgorszej 2-jce to poleci.
Tymbardziej jesli bedzie z grupa czy jakis inny 'under 28'

tez dobra jest ta babka



kasjerka z Tesco


albo tez ta raperka Cher




Zmieniony przez - solaros w dniu 2010-10-26 01:29:26

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 534 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12809
Czy Simon nie lubi tego murzyna to nie wiem, ale w poprzednim odcinku bodajże powiedział mu, że sprawia że wszystkim odrazu poprawia się humor.

Obsada faktycznie super! Ten Nicolo co odpadł w 1 odcinku był też bardzo dobry tylko mu dali z dupy piosenkę.

Cher spoko, tylko mogliby jej dać jakiś inny repertuar bo ciągle leci na rapsach ;d

No i szkoda, że na głównej stronie XFactor zablokowali ogladanie filmów dla naszego kraju .. ;/ w sumie na yt wszystko co potrzebne jest, no ale jednak szkoda.

Zmieniony przez - j.santana w dniu 2010-10-26 15:27:00

jak kto dba tak i ma :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
ja sciagam cale audycje z neta

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Wczoraj w Irlandii wolne - wiec i silownia otwarta tylko 3h
mialem nie isc ale poszedlem bo trening sobotni tez stoi pod znakiem zapytania

poszedlem a ludzi masa i chooy - trening wyszedl z dupy

mialo byc
-polowkowe przysiady 1/1/1/1/1/1
-przysiady 6x3
-wyciskanie na suwnicy 1/3/1/3/1/3/max

dwoch iroli zajelo jedyny sprzet gdzie mozna robic przysiady - nie liczac maszyn

wiec pomyslalem 'rozgrzeje' sie na suwnicy
zrobilem 1,potyem druga,trzecia serie
a kolesie stoja i pier.dola

wiec pomyslalem zrobie wyciskanie na suwnicy najsampierw - wiem ze nie tak mialo byc - ale nie bede stal i sie patzryl albo czekal az mi zamkna silke

wiec zrobilem 7serii wyciskan na suwnicy
a kolesie dali rade zrobic po 1serii!

pomyslalem


...trening i tak z dupy bedzie - wiec zrobie polowkowe na koniec

przysiady z musu na hack maszynie ->6serii

zszedlem a kolesie dalej przysiady robia


40minut strzelilo jak z bata a oni dalej jak stali tak stoja tyle ze po 3serie na karku

zrobilem polowkowe na maszynie do wyciskan na barki - jedynie tam moglem jeszcze regulowac poziom

.......tak wygladal trening.
wedlug planu->zyebany na maxa
wedlug czucia->trening dobry

....ale co nie zmienia faktu ze nie tak mialo byc.

Dieta poprzekrecana troche - nie liczylem ale chyba bylo jak mialo byc.
Choc wczoraj juz mialem podniesc ilosc kcal - ale jesli yebac to yebac wszystko i pozostalo bez zmian.

Od dzis (tj.wtorek) wchodze na wyzsze ilosci wegli i wyzsze kacl ->~3950

Na razie brak jakiegokowliek 'braku' apetytu -> czyli apetyt dopisuje
spozywaleme ok 3700kcal i czesto bylo tak ze kilka posilkow co 2h wchodzli - posilki po treningu i bez wiekszych problemow.

Dlatego pewnie ze brak wegli,nie zapycham sie ryzem czy makaronem - wiekszosc to miecho + warzywa ugotowane -wiec rzeczy ktore bardzo szybko wchodza.
Jeszcze forma w jakiej spozywam ->cos a la gulasz -> pasuje mi bardzo.
Nie siedze nad posilkiem 20min tylko jem z przyjemnoscia pomimo tego ze od kilku tygodni jem to samo 2xdzien.

robote tez moze robic Apetizer.
Brany po sniadaniu i po kolacji - w momentach kiedy mialem najwieksze problemy.

Rano sniadanie siedzialo dlugo w zoladku - czylem sie pelny kilka kolejnych godzin.
Teraz po godzinie z checia cos bym zjadl.

To samo po kolacji

Zmieniony przez - solaros w dniu 2010-10-26 16:42:02

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
....wczorajszy dzien moge wyciac - wiec nawet nie daje wypiski bo nie ma sensu.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1202 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17052
skad masz takie nogi lobuzie?!

powodzenia w tescie

Zmieniony przez - przywor w dniu 2010-10-26 17:58:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41521
heh, jak widzę takich ludzi jak ci o których piszesz solar to są dwie opcje:

- albo się ostro wk***iam bo czekam na sprzęt który oni "zajmują"

- albo mam z nich polewe, bo robią obok mnie i mi nie wchodzą w drogę ostatnio gośc w czasie mojego całego HST zdążył zrobic 4 serie wyciskania sztangi na barki...
Każdemu takiemu baranowi powinno się dawac przed wejsciem do sali koszulkę z napisem "I'm not here to talk"

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
heheh

ja nie jestem pro i nigdy nie bede ale wielu przychodzi na silownie sobie porozmawiac,pobujac sie czy pisac sms'y.
ja do nich nic nie mam - jak oni to traktuja to ich sprawa - wiem ze czesc tylko rekreacyjnie a nwet mniej niz rekreacja - ale zapominaja ze zajmuja sprzet innym!

rozumiem rozmawiac miedzy kolejnym cwiczeniami
ba
po skonczonym treningu
ale kur.wa gadac kilkanascie minut miedzy kazda seria wtedy gdy jest do tego samego sprzetu kolejka albo przynajmniej kilku osobom by sie przydalo -> to juz przegiecie

a to jest najgorsze ze te osoby majac w dupie swoj trening - 'rozbijaja' trening innej osoby
ktora przychodzi skupiona
wie co ma zrobic
chce zrobic jak najintesywniej jak sie tylko da
a tu jeden chu.jec z drugim uniemozliwiaja wykonanie tego.

Tacy kolesie wydaja sie conajmniej smieszni - nie wnikam jaki maja cel,a nawet jakby to byla tylko rekreacja to na pewno nie polega na zrobieniu 4 serii w 30-40minut
....ale tacy sa wszedzie

Zmieniony przez - solaros w dniu 2010-10-26 19:22:51

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41521
Dokładnie. Jakby nie można było pogadac sobie w innym miejscu...płacą ciężkie siano za karnety, wchodzą i przez godzinę robią jedno cwiczenie...Jeszcze jak zajmują wyciąg jakiś to pół biedy, mówie że się dołączam i robie swoje, ale jak miejsce do siadów itp czyli sprzęt gdzie nie da się tak poprostu dołączyc do kogoś to szlag trafia...

Ostatnio jak zacząłem cwiczyc rano na siłce a nie jak zawsze wieczorem zawsze jak przychodzę jest też kilku starszych gości tak na oko po 50. Podoba mi się jak oni podchodzą do treningu. Owszem, robią to dla zabawy, nie robią jakiś ciężkich cwiczen itp ale jak już są na tej siłowni to CWICZĄ A NIE SIĘ OPIER****JĄ. Natomiast zawsze po siłowni siadają w barku, biorą po szejku i kawce siadają i gadają jeszcze z godzinke ale podczas cwiczen nie zajmują się pierdołami tylko cwiczeniami

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
bo oni dla szpanu juz tego nie robie

u mnie tez sporo jest 'dziadziusiów'
przychodza
robia swoje
i ida

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PES Erase+DS Activate Xtreme V2

Następny temat

Zwiększenie siły i wytrzymałości bez przyrostu masy ciała

WHEY premium