SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: I,BODYBUILDER na MescleTech''u by sLs (czesc 2 z 2) - pods.str 48!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55386

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
a skad jestes?
filmy nie sa private - wiec problem siedzi w tym UMG

jak montuje filmiki w Virtual Dub to nie ma problemu
jesli w windows movies maker - latwiej im dojsc ze wykorzystana jest ta piosenka

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
Widać w NIemczech macie kare :)

u nas elegancko śmiga
panie moderatorze ciężar fajny przy francuzie , nawet ręce nie latają .Elegancko idzie


ps. czemu bez czapeczki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205

zaraz wrzuce filma zrobionego w VirtulaDub - powiesz mi czy tez go nie ma
- oki?

kscman - bo szydera byla wiec czapki brak

zartuje
cieplo bylo wiec i czapke zdarlem z lba
jak jest zimno to wole chronic lepetynke od utraty ciepla

francuz cinko w piatek bo na ~60-70% tylko
robie chyba 3x55kg (biceps 3x60kg) i czuje ze jest moc na wiecej ale jeszcze nie teraz - tydzien odpoczne i wtedy pojdzie elegancko
na razie musze dokonczyc plana i tric boli coraz bardziej

ten widac?





Zmieniony przez - solaros w dniu 2010-11-21 20:50:43

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
u mnie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
a te poprzednie nie widziales?
na wczesniejszej stronie?

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
ja widziałem, to kolega z German nie widział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 979 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25590
sory ze teraz odpisuje, ale mnie nie bylo.
tego tez nie widze to samo wyskakuje. Moze ze mam iMac a nie normalny windows?
a tu wszystko wykrywaja, nie znam sie. Ale u innych widze filmiki, tylko teraz u ciebie nie widze tzn. nie moge ogladac, a moze ty mi zablokowales dostep ;)

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
no raczej

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
Solaros możesz mi pomóc z Carb cyling ? Lub jak ci się nie chce to wkleić ten temat gdzie są podane dokładne dane jak się zacząć przyjaźnić Z carb cycling( w twoim teście w ANIMALU to było, ale teraz tyle tam spamu ,że ciężko znaleźć)

Ale liczę ,że ty jako dobry człowiek pomożesz, a więc:
Po prostu obliczam swoje zapotrzebowanie zwykłym wzorem

Ustaliłem zapotrzebowanie kcal przy masówce na 3800kcal
trenuje 3 razy w tygodniu
więc przez te 3 razy w tygodniu co jest trening robie dzien tzw. HC i powiedzmy jem 2.5g białka , 1,4gr tłuszczy i 5,5gr węgli (oczywiście wszystko podane w gr na kg masy)

w pozostałe 4 dni zrobię sobie MC (gdyż my ekto nie musimy się bać węgli)
i wtedy ilość białka zostaje ta sama 2.5gr ,węgle zmniejszam do 4,2gr , a tłuszcze zwiekszam do 2gr, wtedy w dnt też mam prawie 3800kcal

tu są moje pytania :
1 -czy mam właśnie tak zrobić?
2 -czy może w DNT zmniejszyć liczbe KCAL o 150( kosztem węgli) aby nie podlewało tak bardzo w brzuch wtedy by wyszło 2,5gr białka, 2gr tłuszczy , 3,8gr węgli

ogólnie aktywność moja poza treningami jest prawie zerowa, raz na 2 tyg pójdę na basen i tyle



Zmieniony przez - kscman w dniu 2010-11-22 12:42:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PES Erase+DS Activate Xtreme V2

Następny temat

Zwiększenie siły i wytrzymałości bez przyrostu masy ciała

WHEY premium