SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMPOST- niech ktoś wymyśli temat

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193020

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
no

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
zastanowiło mnie ze ktos go zna...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ja ogólnie dzień z kompem zaczynam od odsłuchania Mazurka Dąbrowskiego,Roty,Marszu Polonia i My pierwsza brygada

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66852
szukałem tego plakatu bij bolszewika jutro idzie do druku

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ogólnie to raz pościągałem wszystkie plakaty anty bolszewickie w dobrej jakości,ale po zapisaniu szlak je trafił(zaiast obrazka wyświetlał sie kod).google wypluwa dosyć dużo po wpisaniu hasła antybolszewickie/plakaty antybolszewickie/znów łapy żydowskie/bądz hasła z plakatów

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Ja dla przypomnienia cały tekst hymnu zaraz sobie wyszukam.Znać niby znam,ale wolę się upewnić,żeby nie zaśpiewać jak Jarek:z ziemi wolskiej do polskiej


Michał-byłem przed chwilą w grapplu i czytałem ,że chcesz się w Lublińcu ustawić z Bronkiem.Może być Tobie ciężko,bo on w Poznaniu teraz uczy się i pracuje,no i z Lubelcią spotkanie może nie wypalić.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
albo jak naród póki my żyjemy zamiast kiedy

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66852
Spokojnie jeszcze nawet nie wróciłem
Z tamtąt wszystko dostawałem i tam musze oddawać teraz pod nich podlegam a w kraju oni podemnie

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651


moze jarkowi sie gdzies ziemia wolskiego ostała i magdalenka

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Jakaś choroba panuje, spam w combacie leci po kilka stron dziennie, nie mam czasu czytać i jestem poza :/
Zmykam popracować, może w to zimno nikt nie przyjdzie ;)
Słaby u ciebie lato :) ma być tylko 15 na minusie :)

Niebo woła, ziemia przyciąga.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Treningi 6 x w TYGODNIU NON STOP

Następny temat

Duża intensywność i częstotliwość treningów a zdrowie.

WHEY premium