SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMPOST- niech ktoś wymyśli temat

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193120

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
Tak Polka z Wilna,Wilno i Lwów to miasta Polaków.pół Polski tam zostało i naszych rodaków.

e...w tranzystorach nie gustuje

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
duże cyce nie sa też dobre, później będziesz na jednym spał a drugim sie przykrywał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No ona miała moim zdaniem w rozmiarze przekraczającym granicę fajności, i to bardzo. Już wolę bardzo małe niż bardzo duże. Ale fakt, że rozmawiało się z nią trudno^ ^ Szczególnie, że nosiła bluzki z dużym dekoltem.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
u mnie jest parę takich 15-17 natura je tak obdarzyła ale później będa płacze i ból kręgosłupa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No dokładnie. Pamiętam jak kumple co z nią byli w klasie w gimnazjum opowiadali jaki mieli ubaw na wuefie jak mieli pajacyki robićXD

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
za moich czasów w szkole było moze 2-3 takie wybryki natury a teraz jedna na drigiej.
Jak by się tak dało cofnąć do lat LO a głupi łeb zostawić jaki jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
U mnie nie ma wiele takich. A nawet jak by były to co, i tak nie mam łba do podrywu. Za to się staram, chyba nawet za bardzo Tak mi kolega mówił niedawno.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
podejcie jest najważniejsze. I nic na siłe, poluzuj gume w majtach i ogień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
W sumie to tak robię. Chyba po prostu zbyt dziwny jestem. Ale się nie przejmuję tym, kiedyś coś się znajdzie

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
ja znam Twój problem
29cm w bicepsie? czy to sa aktualne dane?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Treningi 6 x w TYGODNIU NON STOP

Następny temat

Duża intensywność i częstotliwość treningów a zdrowie.

WHEY premium