SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMPOST- niech ktoś wymyśli temat

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193091

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No to to też wiem Coś się dogadać nie możemy
Ogólnie to się właśnie zastanawiam jak jest z opłacalnością robienia właśnie tylko studiów tych z cywila. To chyba działa tak jak Szczytno-policja, no nie?

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
Ale skoro wiesz wszystko to czego spamujesz
poczytaj sobie wymogi i dodatkowe punkty. Z tego co wnioskuje to te cywilne studia sa tylko maszynką na pieniądze dla tejże szkoły. Jeśli masz warunki to uderzaj od razu na te aspiranckie bo te cywilne to kierunek jak każdy inny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Upewnić się chciałem. No i to spam w końcu
Chyba faktycznie trzeba by te aspiranckie sprawdzić.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Kurde, ze sprintem mogłoby być ciężko. Ale jak bym się postarał to dam radę.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
masz czas to sie przygotujesz
ja do psychologa sie nie przygotuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Masz przeyebane u psychola. Bo skoro najlepsza metoda to mówienie prawdy, bo inaczej pokapują że kręcisz i won, a Ty jesteś narodowiec i homofob, to jak ci zadadzą pytanie o pedałów czy coś to

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
o przepraszam, nie jestem homofobem ja sie ich nie boje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Homo-bijem? W ogóle w jakim "dziale" Ty chcesz być? Idź do prewencji, będzie mógł pałować lewaków na manifach

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
na początku każdy trafia do prewencji. Wiesz chcieć mogę nawet do AT. Ale najpierwsza trzeba nabrać doświadczenia na samym dole a potem liczyć na awanse. Niektórzy do końca zostają na patrolach interwencyjnych bo im sie to podoba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No że prewencja najpierw to wiem. Ale chodzi Co najbardziej by Ci pasowało. Mnie ogólnie praca w policji mało kręci, choć pewnie mało jeszcze wiem na ten temat, może jakbym się dowiedział więcej to by mnie zaciekawiło.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Treningi 6 x w TYGODNIU NON STOP

Następny temat

Duża intensywność i częstotliwość treningów a zdrowie.

WHEY premium