SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMPOST- niech ktoś wymyśli temat

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194853

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
przygotowuje sie do zawodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Będziesz musiał świecić przykładem. A jak będziesz w prewencji to będziesz wlepiał mandaty za picie w publicznym?

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
w wiekszych miastach to straszaki miejskie tym sie zajmują
oj za młodu sie piło teraz sie pilnuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Ja dotychczas byłem na tyle sprytny, że mnie nie złapali jeszcze, a zdarzało się w tak przypałowych miejscach... Na przykład w maleńkim pseudo-parku(kilka drzewek i ławek) obok dużego skrzyżowania. Fart chyba miałem. Ty się łapiesz jeszcze na tą rekrutację, że po 15 latach możesz na emeryturę iść, no nie?

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
tak. Ale szczerze nie patrze na to :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No jak na mój gust te 15 lat to mało trochę. No bo jak założymy, że taki policjant zacznie robotę w wieku 25 lat, to 40 i już emerytura. To przecież nie jest dużo, chłop jak dba o siebie to jest jeszcze bardzo sprawny no i ma doświadczenie, więc jest przydatny. No wiadomo, nie jest obowiązkiem, żeby już wypierniczał, ale wielu chyba tak robi. W sumie nic dziwnego, fanie mieć szybko spokój.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
ale co Ci z tak niskiej emki? 45% dochodów ok jak masz możliwośc innej roboty to ok a jeśli nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No wiem, bez sensu taka mała.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199651
jeszcze pare lat temu była inna policja,teraz to za przeproszeniem banda idiotów(kryminalni z nudów ludzi spisują )

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30613 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270739
ja tam większej różnicy nie zauważyłem.Byli idioci i normalni kiedyś i tak samo jest teraz.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Treningi 6 x w TYGODNIU NON STOP

Następny temat

Duża intensywność i częstotliwość treningów a zdrowie.

forma lato