SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMPOST- niech ktoś wymyśli temat

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193004

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Oglądam teraz film odcinkowy na YT "Zniesławienie" nakręcony przez Żyda i on sam zauważa fikcję i nagonkę na antysemickość u swoich.Jedno mogę napisać,mają odpał i są pie.rdo.lnię.ci i przewrażliwieni na swoim punkcie.Sądzę,że większość niby Żydów ma ogromne kompleksy i całe ich zachowanie z tego własnie wynika.Są zakompleksionym,fikcyjnie stworzonym narodem który widzi to wszystko,ale nie chcą przyjąć tego do wiadomości.Uważają się za lepszych od innych,bo w tem sposób leczą swoje ułomności i kompleksy.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
zgadza się. Ja również nie pałam do żydków jakąs miłością i uważam ich za dziwny troche naród(z dość pokrętnym rozumowaniem świata) ale daleki też jestem od obwiniania ich za wszystko co złe na tym świecie.

edit: Nobby, ale co Ty wklejasz? jeden filmik w którym jakieś bezmózgi z antify biją kogoś z flagą bo się czują mocne w grupie i czemu to ma dowodzić?
To moze ja Ci wkleję filmik znanych już obrońców krzyża którzy zachowywali się również agresywnie i podepnę to jako dowód że emerytowani katolicy to niebezpieczna dla otoczenia mafia?

no chyba ze chodzi Ci o tą drugą sytuację ale jakoś nie chce mi się wierzyć by adwokat poszkodowanego nie wniósł o wyświetlewnie tak klarownego dowodu podczas rozprawy

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2012-01-28 23:48:03

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Idioci w tłumie zawsze czują się bezkarnie,a na głupotę nie ma lekarstwa.Ja też tak jak QUEBLO raczej sprawy staram się rozpatrywać,czyli nie przyszywając komuś łatki lewacy-źli,prawica-dobra,albo na odwrót,tylko zauważam d****izm tu i tu,bo jak widzę posty fanów PiSu pod artylułami niektórymi,to sięzastanawiam skąd tacy ludzie z kompleksami wyzywający innych o odmiennym zdaniu od POpaprańców,POpier.do.leńców,itp. Skrajne lewackie bojówki widać jak były tolerancyjne wobec poglądów innych w dniu 11.11.2011 r.Wśród Żydów jest niestety duża część zje.bów,ale to wynika z prania mózgów im od dzieciństwa i tak jak u nas PiS będzie o Smoleńsku gadał jeszcze za 30 lat,tak Żydzi będą gadać o holokauście do końca świata,oni z holokaustu chcą zrobić religię całej ludzkości,ale niec nie mówią,że w obozach ginęły miliony innych narodowości.Chory w większości naród...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
żydzi to nie rasa.przepisy nic nie mówią o antysemityzmie.a tamta sprawa była ustawiona przez silne lobby jak adl.więc wyrok musiał byc taki a nie inny.w tych pokazowych procesach chodzi o to żeby zniszczyć posadzonego.tak jak np w sprawie Dariusza Ratajczaka,aż go wkońcu mossad odj**ał,3dniowe zwłoki zaparkowały samochód pod marketem,cud na miare jezusa.w usa nawet nie można krytykować produktów izraelskich bo to już antysemityzm jestżob,hrhrhr niech bartoszewski powie kto strzelał w bunkrze i kase zaj**ała chyba już pisałem dlaczego bartoszewski został zwolniony z auschwitz??


ps jak by był taki notesik to byłbym na zakłamanej liście wildsztaina??czy jak u tam(nie wszystkie żydowskie nazwiska potrafię poprawnie napisać)

QUEBLO mogę tobie przedstawić zyciorysy i pochodzenie poszczególnych prezydentów i premierów Polski,czy dalej wtedy będziesz twierdził że syfiliz w naszym kraju nie jest ich winą??mogę specjalnie dla ciebie zrobic taki referat.

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
antysemityzm postawa anty zydowska.wyjasniłem wsio co i jak z tym masłem maślanym.jestem Polakiem z krwi i kosci.ale nie lubie kaszubów,czy w ty wypadku jestem polonofobem??proszę odpowiedz i sensownie

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
Dajcie mi człowieka, a znajdę na niego paragraf.to dalej funkcjonuje.i tak wygladają te wszystkie sprawy

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
wyjasniłem wsio co i jak z tym masłem maślanym.jestem Polakiem z krwi i kosci.ale nie lubie kaszubów,czy w ty wypadku jestem polonofobem??proszę odpowiedz i sensownie

sęk w tym że w tej kwestii nic nie wyjaśniłes sensownie. Widzę masz swoją w Twoim mniemaniu lepszą definicję antysemityzmu od PWN-owskiej...
Poza tym juz po raz kolejny szastasz hasłami w których sam się motasz. Jeśli już przytaczasz przyklady to: pisząc że jesteś Polakiem z krwii i kości musiałbyś napisac ze skoro nie lubisz Polaków jesteś polonofobem. Odnosząc się do Kaszubów powinieneś napisać kaszubofobem. To tak gwoli ścisłości bo to nieistotne w tej sprawie.
Istotne jest to że można kogoś nie lubić,jak np Ty Kaszubów ale nie posądzasz ich o wszystkie zamachy,przekręty itd tak jak posądzasz żydów.
Rozumiesz teraz czy dalej nie?

żydzi to nie rasa.przepisy nic nie mówią o antysemityzmie.a tamta sprawa była ustawiona przez silne lobby jak adl.więc wyrok musiał byc taki a nie inny

po raz kolejny bzdury piszesz.
Art 118 i 119 KK wyraźnie regulują sprawy zwiazane z przestępstwami popełnianymi wobec mniejszości etnicznych,rasowych czy wyznaniowych.
To nie kwestia lobby.
z tym że wg Ciebie zapewne polski KK został stworzony przez jakiegoś żyda...

To ze Mossad odj**al Ratajczaka to już teorie tworzone przez takich jak Ty.
Żadne oficjalne źródło nie potwierdziło tej teorii.

ps jak by był taki notesik to byłbym na zakłamanej liście wildsztaina??

nie

QUEBLO mogę tobie przedstawić zyciorysy i pochodzenie poszczególnych prezydentów i premierów Polski,czy dalej wtedy będziesz twierdził że syfiliz w naszym kraju nie jest ich winą??

nie bardzo rozumiem jaki to ma związek z żydami...

Dajcie mi człowieka, a znajdę na niego paragraf.to dalej funkcjonuje.i tak wygladają te wszystkie sprawy

na najwyższym politycznym szczeblu zapewne tak.
Z tym że sprawy o antysemityzm(podciąganym pod odpowiednie paragrafy kodeksu) nie są najwyższym politycznym szczeblem,więc znów Cię poniosło.


no i moze w końcu wypadało by zacząć edytowac posty?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
QUEBLO


no chyba ze chodzi Ci o tą drugą sytuację ale jakoś nie chce mi się wierzyć by adwokat poszkodowanego nie wniósł o wyświetlewnie tak klarownego dowodu podczas rozprawy

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2012-01-28 23:48:03


No wyobraź sobie, Queblo, że właśnie o tą drugą sytuację mi chodzi, miałem edytować, żeby napisać, o które zdarzenie mi chodzi, ale nie da się edytować postów, poza tym, przecież o tym rozmawialiśmy kilka stron temu. Adwokat poszkodowanego może i wniósł o wyświetlenie tak klarownego dowodu podczas rozprawy, ale sędzina mogła do tego nie dopuścić, prawda? I jaki wyrok dostał policjant? Żaden. Jaki wyrok dostał pobity? 3 miesiące w więzieniu.
Powiedz mi, czy to normalne? Tak powinno być? Nadal wierzysz, że to wina pobitego? To on tu zawinił?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
policjant nie mógł zostac ukarany bo nie przeciw niemu toczyła sie ta sprawa.
Mogą go ukarać jeśli ktoś mu wytoczy proces,np ten poszkodowany

A co do dopuszczenia filmiku. Każdy taki filmik powinien być oceniany przez sąd pod względem wiarygodności, czy został oceniony przez biegłych wczesniej, czy w ogóle był znany sądowi tego się nie dowiesz dopóki Ci tego sąd nie ujawni.

i jedna ważna rzecz. Przytocz mi cytat w którym napisałem ze uważam że jest to wina poszkodowanego.
Jedyne co napisałem to, to iż uważam ze sędzina ma wieksze kompetencje do oceny kto był winny,bo miała do oceny cały materiał dowodowy.
Nigdzie jednak z tego nie wynika ze ja uważam kto jest winny a kto nie(bo jak pisałem nie znam wersji dwóch stron i całego materiału dowodowego)

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
racja przydała by sie edycja postów,ale nie mozemy bo cos sie na forum pokićkało

QUEBLO mogę tobie przedstawić zyciorysy i pochodzenie poszczególnych prezydentów i premierów Polski,czy dalej wtedy będziesz twierdził że syfiliz w naszym kraju nie jest ich winą??

nie bardzo rozumiem jaki to ma związek z żydami...


bo oni są żydami,tak samo jak cały sejm

dobrze rozumiem,to jak 3 dniowe zwłoki Ratajczaka zaparkowały samochód??

nie sądziłes kiedyś że pewne rzeczy sa zakłamane??ale jak już bazujesz na pwn to dobra

antysemityzm [gr.-łac.], wynikająca z różnego rodzaju uprzedzeń postawa niechęci, wrogości wobec Żydów i osób pochodzenia żydowskiego;
prześladowania i dyskryminacja Żydów jako grupy wyznaniowej, etnicznej lub rasowej oraz poglądy uzasadniające takie działania.



czyli według definicji pwn antysemityzmem jest nawet krytyka żydów którzy mordują palestyńczyków

i czyli słaby też sie myli

wyjaśniłem jak to wszsytko wygląda ale widzę że wiesz lepiej bo pwn tak mówi.


Jeśli już przytaczasz przyklady to: pisząc że jesteś Polakiem z krwii i kości musiałbyś napisac ze skoro nie lubisz Polaków jesteś polonofobem. Odnosząc się do Kaszubów powinieneś napisać kaszubofobem. To tak gwoli ścisłości bo to nieistotne w tej sprawie.

bardzo istotne bo sie odnosi do pseudoantysemityzmu.mam ziomka pakistańca.i on jest semitą.więc jak moge być antysemitą.a jezeli ludy semickie nie lubią żydów to też są antysemitami??

Rozumiesz teraz czy dalej nie?

Art. 118. § 1. Kto, w celu wyniszczenia w całości albo w części grupy narodowej, etnicznej, rasowej, politycznej, wyznaniowej lub grupy o określonym światopoglądzie, dopuszcza się zabójstwa albo powoduje ciężki uszczerbek na zdrowiu osoby należącej do takiej grupy, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 12, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.

nie rób ze mnie przyszłego mordercy.gdzie tu jest antysemityzm??


§2 Kto, w celu określonym w § 1, stwarza dla osób należących do takiej grupy warunki życia grożące jej biologicznym wyniszczeniem, stosuje środki mające służyć do wstrzymania urodzeń w obrębie grupy lub przymusowo odbiera dzieci osobom do niej należącym, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 5 albo karze 25 lat pozbawienia wolności.
§ 3. Kto czyni przygotowania do przestępstwa określonego w § 1 lub 2, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

gdzie tu jest antysemityzm??

Art. 119. § 1. Kto stosuje przemoc lub groźbę bezprawną wobec grupy osób lub poszczególnej osoby z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, politycznej, wyznaniowej lub z powodu jej bezwyznaniowości, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto publicznie nawołuje do popełnienia przestępstwa określonego w § 1.


ja nie grożę BEZPODSTAWNIE(ani wcale nawet nie grożę) ja powiadam pradwe.udokumentowana prawde,zeznaniami pod przysiega sadową,oraz oficjalnymi danymi.danymi z msw,oraz danymi podanymi do widomości publicznej.gdzie tu jest antysemityzm???


to byłbym na zakłamanej liście wildsztaina??

tak bym był


QUEBLO decyzja nie nalezała do sędziny,wyrok zapadł wyżej,czy dalej nie sądzisz ze dzieje sie coś dziwnego że z 200 osób zatrzymanych zapadł tylko jeden wyrok i to na nie winnym kolesiu??

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Treningi 6 x w TYGODNIU NON STOP

Następny temat

Duża intensywność i częstotliwość treningów a zdrowie.

WHEY premium