SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMPOST- niech ktoś wymyśli temat

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193002

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
każda w coś gra,nawet jak mówi że nie to już jest grapo co gadać na pejsie.zapros ją gdzieś.pierwsze spotkanie takie o poznawcze.drugie takie o zabawie.na trzecim nagadaj jej bzdur typu wyobraź sobie nas gdzies cos jakoś.czwarta randka jest juz twoja.no i zmierzaj do bliskości.daj jej gonga w ramie takie tam

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
i kto to mówi
znam te sztuczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
sopko winetu mistrz trójmiasta i okolic wraca na rewir

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
ja p******e, młody mi pisze żebym po niego jechał niby opona pierdzelneła.
Taa k***a starszy brat siedzi w domu pilnuje spamu a młody bawi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
młody koleżanki powinien sprowadzaća nie opony przebijać

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
ciul go wie, a tak mi sie tyle nie che jechać
Za jakie grzechy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
przynajmniej staro testamentowiec trzyma sie zasad

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651


WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Pikaczumba
albo lepszy manewr.emeryci dostaniecie podwyżkę.ale o tyle samo wzrośnie zusa słuchajcie tego mistrzostwo ostatnich czasów.zabrać emerytom.wziąć z zusu.podwyższyć cene niezbędnych produktów.zrobić cięcia tu.zrobic ciecia tam.uciąć zasiłek pogrzebowy i jakie kolwiek socjale(jezeli w ogóle istniały)p******nąć grunty żeby jeszcze raz płacili bo podatek roczny od wartosci chaty coś kontrowersyjny był i... i... i...dać podwyżkę policji i wojsku po 3 stówy(ale wojsku nie koniecznie)w końcu ktos opłacony dupe ratować musi


Tak długo będzie źle dopóki przy korycie będą PO, PIS, PSL i SLD, liżące dupę UE. Ruch Pedalstwa Palikota też niewiele lepszy. Słyszałeś co wymyślili ostatnio? Jakieś procedury mające ograniczyć wydobywanie gazu łupkowego
Jak to ktoś dobrze powiedział - skończył się komunizm, zaczął eurokomunizm.

Jak będziecie robić zamach stanu to powiadomcie mnie i Janusza Korwina.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Treningi 6 x w TYGODNIU NON STOP

Następny temat

Duża intensywność i częstotliwość treningów a zdrowie.

WHEY premium