SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMPOST- niech ktoś wymyśli temat

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193090

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No ale nie można gadać że wszyscy są whooyami, nigdzie tak nie ma.

Pikaczumba, Tyś specjalista, powiedz mi jedną rzecz - nadal zabroniony jest handel symbolami komunizmu? Bo dostałem od ciotki w wakacje koszulkę z Che, nie będę tego śmiecia na sobie nosił, a tak to bym sprzedał na allegro i zarobił na jakimś czerwonym czy innym deklu, ewentualnie na kimś kto tak jak ciotka nie ma pojęcia kto to jest ale modne, więc kupi.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Chyba jego można sprzedawać, bo na allegro pełno tego ścierwa.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
stary wiem ze są wyjatki ale przez te 2 lata ich spotkałem liczba nie okreslona mniejsza niż mam palców na łapieogólnie co do symboli komunistycznych/totalitarnych itd=martwe przepisy.3 lata temu naj**alismy sie i wio na jarmark dominikański do Gdańska.no i zauważyliśmy stoisko z koszulkami z che i sierpami z młotami i takimi tam komunistycznymi śmieciami.10 metrów dalej przechodził patrol policyjny(małolaci ze szkółki)to padło hasło,e...cho no tu

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
enter m i sie wcisną.ludzie w szoku.psy podbijaja no i mówimy że co to ma znaczyc że sie handluje takimi rzeczami itd i ze mają coś z tym zrobic.wykręcali sie tak że odpuściliśmy dalszą rozmowę z nimi.a niszczyc stoiska nam sie nie chciało bo jeszcze my bysmy oberwaliale jak byś wyskoczył przykładowo w koszulce treningowej waffen ss to pewnie byłby dołek

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
i co do chegewary,nie mozna sprzedawać rzeczy z jego wizerunkiem,i taka ciekawostka chegewara był żydem

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
papatrzcie na znaczek piwa heineken
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No jednak komunizm nie jest u nas promowany jako zbrodnia na ludzkości równa nazizmowi. A był. Jedno i drugie ścierwo jak dla mnie.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
znam dokładnie historie i przyczyny wybuchu 2 wojny swiatowej jak poczatek oraz trwanie jest tak zakłamane ze sam z poczatku w to nie wierzyłem.komunizm jest nieporównywalnie bardziej zbrodniczym ustrojem niz nazizm oraz pochłoną więcej ofiar,a koszulką buty sobie pastuj,najlepsza polerka jest flaga uni europejskiej albo bawełniana koszulką ściagnietą z lewaka

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
rm_125, ta gwiazda to jeszcze nic. Mario to jest dopiero komunista, Stalin jak żywy, jeszcze na czerwono ubrany.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
co sie dziewczyny stało że nie spamujemy?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Treningi 6 x w TYGODNIU NON STOP

Następny temat

Duża intensywność i częstotliwość treningów a zdrowie.

WHEY premium