SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMPOST- niech ktoś wymyśli temat

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193125

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
ciul z Pikaczu on juz jest namierzany przez ABW

Dajcie mi wskazówki przed MS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
pękłem ze śmiechu

karabin rewolwerowy
cen szałowych nie ma http://www.kaliber.pl/116299-karabin-rewolwerowy-1858-target-carabine-kaliber-44.html


a jakaś wymodelowana wiatrówka technologią kosmiczną(o takich samych parametrach co te po 200zł.tylko że z bajerami)
http://www.militaria.pl/air_arms/wiatrowka_air_arms_pro_sport_4,5_mm_delux_(wersja_orzech)_p2057.xml

no to z dwojga cenowego to oczywiście bym wolał czarnoprochowcaszczególnie że pewnie da sie go wychaczyć taniej jak sie poszuka.no i wchodzi do tego hobby.produkowanie prochu wytapianie kulek i takie farmazony.na jedno i drugie nie trzeba mieć pozwolenia. co do armaty.to też czarno prochowiec i go przepisy nie zabraniają.a co przepisy nie zabraniają to jest legalne

albo http://www.saguaromike.com/sklep/index.php?p512,karabinek-rewolwerowy-colt-navy-1851 

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
zresztą jestem ugadany na za pare miechów zeby postrzelać z mg42(moze uda mi sie postrzelać z sg44) to obfociam wszystko i sie pochwale.hrhrhrhrhrhr

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No właśnie jak czytałem kiedyś o czarnoprochówkach, bo mnie interesowała rekonstrukcja historyczna i było, że trzeba pozwolenie właśnie. Wyrób prochu no to nie, ale sama broń. No ale to było kilka lat temu, może coś się zmieniło od tego czasu.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
kilka lat temu to policja lobbowała przeciwko wiatrówkomsie pozmieniało teraz.ale szkoda że ciężko z kuszami u nas.

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Znaczy już prochowe lajtowo można? Fajnie^^

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
dowód w kieszeń i wio do sklepu

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No a kusza fajna zabawka jest. W stanach mają ciekawie, tam można na zwierzęta polować z kuszą, łukiem, procami, oszczepem nawet. U nas tylko normalna broń palna myśliwska.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
fajna ale zakazana na terenach Polskich jak wyczytałem już w 12 wieku przez jakiegoś papieża

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No bo kusze miały takie yebnięcie, że aż niehonorowe było używać i uczciwemu rycerzowi nie wypadało.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Treningi 6 x w TYGODNIU NON STOP

Następny temat

Duża intensywność i częstotliwość treningów a zdrowie.

WHEY premium