SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMPOST- niech ktoś wymyśli temat

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193101

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
http://gadzetomania.pl/2008/04/27/lasery-zakazane-w-australii

czy jak kupie broń laserowa to bede arcy miszczem zła??

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Jak pokojowo nastawieni ludzie są,to nie będzie źle na Openerze,ale wiadomo,ze statystycznie jeden d**** na dziesięciu musi się trafić.


Co do lasera,to chyba w 1994-1995 roku u nas nastała moda na to.Zanim się dowiedziałem co to za zabawka,to myślałem,że ktoś w lokalu chce mi gościa od.je.bać i szukałem zamachowca

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ja bede po openerze robił to co zawsze.rzucał w ludzi resztkami jedzenia i oblewał ich wodą z samochodutak sie własnie zastanawiam jak to niby ma szkodzić samolocikowi jezeli pewnie nie raz w róznych regionach swiata samoloty latają nad imprezami z gdzie sa używane lasery i nic złego sie nie dzieje.

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
taki dobry laser kosztuje ok 700zł ale zapala zapałke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
diody laserowe i jazda.albo przerobić laser z dvd i zapali zapałke teżwłaśnie elektrode piłuje

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Wóda d***** i lasery

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
trala lala i rowery

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
A propos roweru, dzisiaj łańcuch wymieniłem. W sierpniu zerwałem Jak potrzebowałem gdzieś jechać to ojca rower brałem to mi się nie śpieszyło z wymianą. Ale wiosna jest to się przyda.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
jedni pedałują trasami rowerowymi.a ja sobie bede kajakował po zatoce

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
U nas deficyt tras rowerowych, poza tym z moimi szerokimi kapciami i upodobaniami z dzieciństwa wolę zapierniczać po lasach i innych wertepach. Szczególnie, że u mnie taki teren, w końcu Pogórze Sudeckie czy jak to się nazywa. W każdym razie wzgórz i górek sporo, fajnie się jeździ.
Ale kajaki też świetna sprawa. Ja to bym sobie spróbował kiedyś jakąś Czarną Hańczą spłynąć czy inną Rospudą.
Ale jak się do Wrocka przeniosę czy gdzieś tam to muszę węższe opony na miasto kupić na asfalty i chodniki.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Treningi 6 x w TYGODNIU NON STOP

Następny temat

Duża intensywność i częstotliwość treningów a zdrowie.

WHEY premium