SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMPOST- niech ktoś wymyśli temat

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193085

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
i właśnie dlatego jesteś samotny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
kazdy z nas ma taka koleżankę na którą patrzy z obrzydzeniem i niechęcią,ja patrze tak na kazda angliceno i nie jestem fajny bo nie mam pejsbooka

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
a i przyganiał kocioł garnkowi

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
teraz to ja sie wkurzyłem. Myslalem że laska mnei zostawial bo tak a teraz patrze j**neła zdjecie z nowym przydupasem. Taa nowym piż k***a z nim pisała od jakiegoś czasu i sie tylko śmiała "a to taki lalus nawet mi się nie podoba" I teraz to zmienia to zerwanie bo żeby z kimś być to trzeba chwiel gadać flirtowac a tu k***a sie dzialo za moimi plecami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
zostaw szmate w ch** albo daj ostatnia szanse i niech sie uczy niewolnictwa z morałem jestes to jesteś nie to wyp*****laj.

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
jak mam jej dać szanse jak ma już nowego lamusa?

k***a teraz to sie czuje oszukany bo cos sie działo za moimi plecami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
noto zabajeruj sobie lepsza dupe od niej i patrz jak za kazdym razem ją k***ica bierze(tak napisałes ze nie zajarzyłem o co biega)

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
sorry troszeczkę się zdenerwowałem
ale juz mi jest lepiej
ale tak to jest jak człowiek chce być w porządku to Ci judasze wbiją nóż w plecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
życie pisze różne historie

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
ale nie spodzieałem sie że jest taka szmatą
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Treningi 6 x w TYGODNIU NON STOP

Następny temat

Duża intensywność i częstotliwość treningów a zdrowie.

WHEY premium