SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMPOST- niech ktoś wymyśli temat

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193102

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
a wiesz ile to pali na luzie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
biodizel i po sprawie albo bioetanol

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
takie cos http://allegro.pl/1972-camaro-454-motor-klatka-i2319762312.html
Taa wszystko na benzyne, to spirytus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Pisząc, ze jak będzie mnie stać, to znaczy nie tylko na zakup ale i na paliwo :P

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
bio paliwa niczym nie ustępuja kopalnym,no...opodatkowaniem

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Kondi-co do takich aut,o jakich pisałeś,to miałem okazję je tylko pogłaskać i porobić ich fotkiJa wyznaję inną filozofię,najpiękniejsze auta to rajdówki i wyścigówki,nawet te poobijane mocno A te ładne i drogie,to się nadają do podziwiania,jak są czyste i stoją w garażu,albo do poprawiania swojego ego na mieście

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Szybciej krew płynie w kablach jak widzisz takie cuda. Osobiście wole nowe Camaro, ale starym bym nie pogardził :)
A marzeniem jest:

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Słaby, ja chciałbym na przykład wyjechać takim na amerykańską szosę i pozap*****lać, coś takiego. Jeden z elementów amerykańskiej kultury który mnie kręci.
Takie o te ok których Ty mówisz też są świetne, druga opcja w dziedzinie "auto jakie chciałbym mieć". Na pewno lepiej się prowadzą, a to daje świetne możliwości żeby poszaleć.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
też jak zdałem prawko miałem takie marzenia
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Treningi 6 x w TYGODNIU NON STOP

Następny temat

Duża intensywność i częstotliwość treningów a zdrowie.

WHEY premium