SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMPOST- niech ktoś wymyśli temat

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193034

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
młody gniewny, próbujący zmieniać wszystko i wszystkich
Trenuj joge, nie jedz mięsa pije destylowaną wode i kochaj wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
już z Michałem o tym gadałemcholera był fajny temat nagle sie zjawił jakiś mój anty fan co sie pewnie tasował pisząc posta,wyzywał innych,zrobił zemnie farmazoniarza a nawet i sie usunięcia z forum mogłem doczekać,i sie nie rozchodziło o bana nawet.hrhrhrhr

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
daj na niego namiar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
w twoim wykonaniu raczej tak to powinno wyglądać

.

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
i tu masz racje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
jak będziesz chciał zabłysnąć i pokazać dobrą komedie(kiedyś tam jakos coś)to po oglądaj programy policyjne z angli jak wpadają na chaty,jak zatrzymują groźnych przechodniów.ostatnio jak takie coś oglądałem to do końca programu nabawiłem sie skurczów gembofonu

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
możesz mi podesłać
u nas sie niep******a i bardzo dobrze przestepca powinien sie bać i miec budzik ustawiony na 5 rano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
i o 5 rano wstać zrobić śniadanie i kawe i czekać na policje bo o 6 już wpadnąjak by w Polsce nie było prawa dla równych i równiejszych to pół sadownictwa adwokatów i wszyscy politycy siedzieli by za kratkami.no i gangsterów by nie było bo kazdy prawdziwy polski gangsta to były sbek/ubek z kuzyno wujkiem w policji na stołku,ciotka prokuratorką i siostra w bankowosci co kredyty umarza,no i nie zapominać o tym póki sie strzela z ucha na konkurencje to jest sie nietykalnyma o te programy to pierwszy lepszy.ostatnio oglądałem jak robotnik szedł z zabezpieczona piła łańcuchową ulicą(z roboty wracał)nagle zajechały go lodówy i antyterrorka go obezwładniała i celowała z broni maszynowej itd,po tym jak go wj**ali do lodówy spiker dumnie powiedział że teraz mieszkańcy tego miasta mogą czuć sie bezpiecznie

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
e to nawet takcie szkoda oglądać
ide na patrol, czyli ubieram dres i j**ut sprawdzić czy okolica bezpieczna i czy nie zabrakło piwa na cpn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
promocja powiadasz.zawsze lubiłem promocje na wyjazdach.w cepkach zawsze było wszystko zapłacone

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Treningi 6 x w TYGODNIU NON STOP

Następny temat

Duża intensywność i częstotliwość treningów a zdrowie.

WHEY premium