SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMPOST- niech ktoś wymyśli temat

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194903

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
ja nie mam duzego doświadczenai ze suplami, zawsze trermal pro. Potem raz kreatyna i tak mi masa została. Drugi raz sie bałem kupić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Mnie tam nigdy auta za mocno nie jarały, ale te muscle cary są świetne! O ile z tą ch**ową maturą dostanę się na te studia co chcę to będę we Wrocławiu mieszkał i mój tydzień pod względem pasji będzie mam nadzieję wyglądał tak: 2xcapoeira, 2xjudo, 1xakrobatyka, a reszta nie wiem, może siłownia albo coś.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199651
kondi powiadasz człowiekiem z pasją jesteśgdybym nie wydawał siana na suple i inne bajery to dużo fajnych zabawek bym miał

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
haha pójdziesz na studia, to sie osrasz na pierwszym kole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199651
chyba że będzie chciał zostać wiecznym studentem

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
to tego trzeba mieć ojca milionera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199651
poprawki drogie są na dziennychna zaocznych za darmo naszczęście były.

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
e nie:D Ja jeszcze za moje studia nic nei zapłaciłem no może za legitymacje czy za dyplom licencjata.
Na prywatnych uczelniach maja dobre jazdy. Za dzienne jest 500zł czesnego. Poprawki po 30zł jak nie wiecej. A u nas nie raz do egzaminu podchodziło sie pare razy
Rekordzista był na 3 roku a miałw plecy przedmiot z 2 semestru a był tylko an 2 awansach. A najlepsze jest to ze za żadne skarby nie chcieli go wywalić. Dopiero sam zrezygnował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199651
ja na zaocznych płaciłem 1800zł za rok(k***a najdroższy kierunek )poprawki do woli.ale olałem bo miałem spiecie z wykładowcą i zeby zaliczyć musiał by go spotkac jakis wypadekna prawie kumpela za poprawki buli jak za zboże i tez jakieś cyrki sa że wywalają,na historii ziomek za poprawki wybulił 1600zeta za pare poprawekwięc cennik chyba od budy zależy.

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
u nas awans 550zł
to ja jedyne koszty wydane na studia to ksero, bitel miesieczny 110zł i kebaby
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Treningi 6 x w TYGODNIU NON STOP

Następny temat

Duża intensywność i częstotliwość treningów a zdrowie.

forma lato