SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMPOST- niech ktoś wymyśli temat

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193063

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66852
A wiesz co powiedzieć jak budzisz się w nocy i widzisz lewitujący telewizor??????











-zostaw to czarnuchu je.bany

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
tato tato,widziałeś gdzieś szmate bo herbata sie rozlała.


















































-mamy nie ma

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66852


..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrze prawisz żeleś, SOG.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To znaczy, dałbym SOGa jakbym mógł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
Ale kobiety tez trzeba szanować
Gdy pójdziemy



pod rozkazem



i gdy



będą nam pomagały podając amunicje i opatrując rany

bo my dobrze wiemy jaki jest los Ojczyzny i



oraz rodzi się pytanie

.

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
no i sie historyjka obrazkowa zesrała i nawet edytowac nie mozna

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
A pro po bolszewizmu.Jako,że mam trochę wiosen na karku i pamiętam pochody pierwszomajowe,to napiszę,że na chyba ostatnim w komunie najpierw byłem na obowiązkowym pochodzie ze szkołą,a potem biegłem na kontrmanifestacjęWraz z Federacją Młodzieży Walczącej darłem ryja "Lance do boju,szable w dłoń bolszewika goń goń,goń" ,"Jaruzelski smok wawelski","znajdzie się pała,na dupę generała" i tym podobne hasła.Miałem plusa u swojego historyka,bo on na kontrmanifestacjach zawsze był z KPNem i zawsze mu mówiłem na manifestacjach dzień dobry,żeby w szkole patrzył na mnie łaskawszym okiem

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
11 listopada grupka moich znajomych(praktycznie)zaatakowała ambasade radziecką w wawielatały kamienie i race,a radziecki żołdak celował w tłum(drugi miał to w dupie i poszedł do kanciapy ) chyba nawet jakaś szyba poleciała z budynku,i szły piosenki typu.jak powiadał stary góral,Polska bedzie aż po ural,za urale bedą chiny,was nie bedzie sk***ysynyi takie tam.dlatego ruskie o nas mówiły u siebie w wiadomosciach,ale cicho...czego tvn i reszta nie pokazała tego nie było

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Treningi 6 x w TYGODNIU NON STOP

Następny temat

Duża intensywność i częstotliwość treningów a zdrowie.

WHEY premium