SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMPOST- niech ktoś wymyśli temat

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193119

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
wóda z właściwościami halucynogennymi,berserker najwiekszy woj który prowadził drużynę wikingów do boju(tacy albo nic nie maja do stracenia albo musza miec korbe na bani )

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
to tak jakby taki napój Galów
dawniej to byli wojownicy wpierdzielali tylko mieso a potem sie dziwić jak mogli walczyctakimi 2m mieczami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
dlatego stejki trzeba wp*****lać

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
chyba jutro pójdę na trening boksu i KB muszę komuś wp******ić
Ale znając życie jak sie obudzę bedzie mi to wszystko latało koło 4 liter
a tym czasem uderzam w spanie trzeba wstać o 6 :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ja niestety nie moge nikomu wyj**ać bo szybko bym poszedł siedziec i byłbym osoba nie pasująca do społeczeństwa i wogóle fe bym byłdo na forum

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
idz na trening i bij anglika po ryju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
dzisiaj sie będe wyżywał na moim szefie

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
a ja ide na boks %-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1431
witam , mówił pan na swoim profilu że się tu pan wypowiada czy mógłby mnie pan trenować ? chodzi mi o samobrone i te sprawy :) moi rodzice są bardzo bogaci a taki dobry trener na pewno kosztuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1431
słyszałem że wypowiada się tu sam robert burnierka ! proszę mu powiedzieć że mu tu napisałem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Treningi 6 x w TYGODNIU NON STOP

Następny temat

Duża intensywność i częstotliwość treningów a zdrowie.

WHEY premium