SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMPOST- niech ktoś wymyśli temat

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193137

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
ja już tydzien wpierdzielam placki już na wadze 94kg, nie moge z tym zyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ja własnie odzyskuje forme.ciekawe na jak długo bo za tydzień do szpitala śmigam

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Operujesz się?

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
zaszywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
jak nie to lekarz bedzie operowany.po roku czasu wyzebrałem tu antybiotyk.a potem wizyte u specjalistyi teraz ponad miecha czekałem az nadejdzie 17 kwietnia

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
ja mam słabe dni, nie dosc że czekam na wyniki MS musze skończyc mgr do 17. NA takie dni przydało by sie tak 60mg efki w postaci ECA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
no własnie ja teraz na samopoczucie sie ratować efką nie moge bo u tego j**anego lekarza jak wejde to k***a bez badań za ch** nie wyjde.chyba że ochrona mnie wyniesie ale po ochronie tutaj to bym sie przebiegłide na arbait front

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
sabotuj dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7769
Rzeczywiście fajne to mma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
W sumie co ta efa Wam daje? Takie piźnięcie po tym jest?

Domino, mówisz że placki żresz, ja se właśnie wpierniczam keksa maminego. Mama zarąbiste robi.

W ogóle nie wiem jaką kategorię dostanę jutro bo mam platfusa. Mogą uj**ać za to?

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Treningi 6 x w TYGODNIU NON STOP

Następny temat

Duża intensywność i częstotliwość treningów a zdrowie.

WHEY premium