SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMPOST- niech ktoś wymyśli temat

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194867

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie, to nie zmyje cierpienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Wejście do spamu miałeś kolego z tupetem,co złość spowodowało tu wśród towarzyszy spamowej niedoli Spuść zatem swoje oblicze i wejrzyj w ziemię,weź pejcz,wymierz sobie trzynaście batogów i poproś o przebaczenie,a wtedy może spamujący tutaj podadzą Tobie ręce i zaproszą do swojego grona

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Tylko wiesz, z tymi batogami - pics or it didn't happen.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
chociaż w każdej spamowni potrzebny jest chłopiec do bicia :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199651
.

i nagraj filmki jak tak robisz

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199651
.


albo tak.i pokaż że jesteś godzien spamowania

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199651




albo taką opcje możesz wybrać.wtedy będziesz mógł przybyć pionę pokemonowi
.

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
powiem tak laska po zerwaniu plus rozmow z takim manipulantem jak ja to sie może źle skończyć

Ja pamietam moje pierwsze kroki w spamoni bałem sie moderatorow każdy post sprawdzałem ze słownikiem ort. ba myślałem nad nimi po pare minut.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199651
rozjaśnij co z ta laską ja od razu w dopingu stawiałem swoje kroki.a potem poleciał jeden temat polityczny o wyborach bo koleś jak dziewczynka myślał ze jest alfa i omega.dostał zj**y i strzelił focha w moderatorni i sadem straszył.później słuch o nim zaginął

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
powiedzmy tak piszesz do koleżanki którą widziałeś z 3-4 razy i zawsze to były spotkania polegające na docinkach. Zagadujesz do niej na spokojnie przez pejsa. Jesteś normalny zer żartów po prostu rozmowa. laska coś kręci ma tematy na które nie chce rozmawiać(wiesz o czym mowie) a po chwile rozmowa przetacza sie w kokietowanie itd. Faktem jest ze jest to taka przyjemna dziewczyna, normalna do pogadania

Chyba wróciłem do wprawy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Treningi 6 x w TYGODNIU NON STOP

Następny temat

Duża intensywność i częstotliwość treningów a zdrowie.

forma lato