SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMPOST- niech ktoś wymyśli temat

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193082

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I bardzo dobrze, głosowali na kogoś takiego, to teraz będą mieli wolność. Niedługo zasmakują pełni tej wolności, właściwie już zaczynają - pomimo tylu demonstracji Polska to podpisała, a jeśli ludzie tak na to zareagowali, to niech wiedzą, że to dopiero początek. Będzie gorzej. Szkoda tylko, że garstka myślących ludzi będzie miała przekopane przez większość... No, ale ,,przecież na Kaczora nikt normalny nie głosuje!!!"....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
tusk poobcinał wszystko zeby dac na policje.ktos mu wkońcu dupe bedzie musiał ratowac gdy dojdzie do drugiego Powstania Wielkopolskiego.po za tym rzad sprawuje władze nie legalnie(ale cicho bo ktos sie skuma oco chodzi)wybory były fałszowane a oni sami siebie wybierają.i mylisz sie kolego/pis zniszczył leppera i giertycha by wj**ac na ich miejsce po.te 2 partie to ta sama partia finansowana z tej samej kieszeni.

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
jestem świadoma politycznie osoba która zna historie swojego kraju prawie na wylot(nie wszystkie dzieje)gdyby policjanci i żołnierze byli całkowicie swiadomi politycznie tak jak ja to wiekszosc polityków by z zyciem nie uszła.





oni nigdy nas nie pokonają.

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
QUEBLO wierz dalej telewizji

to nie jet kwestia wiary w TV

Zresztą, tacy się czujecie pokrzywdzeni? Jakoś nie słyszałem by ktokolwiek skladał zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez rzekomo rozpoznanych przez Was policjantów po cywilu.
A nie,zapewne złożyliście przeciw wszystkim ale media zatuszowały sprawę

Queblo, czy ty się wczoraj urodziłeś?
widać kiedy się urodziłem.
Ja przynajmniej nie wstydzę sie ukryć swego wieku

Nie wmówisz mi, że policja nie ma tajniaków w środowiskach kibicowskich

a czy ja to komuś wmawiam? Oczywiscie ze ma. Z tym że na meczach czy marszach prowokowac nie musi. Od tego są szczyle ktorym wydaje się ze są mocne bo ubiora się w barwy narodowe czy klubowe i krzykną JP100%
Policja nie potrzebuje prowokatorów i podżegaczy. Jest ich od cholery między kibicami czy protestującymi.
Nie pisze ze policja jest beza winy,bo sam widziałem nieraz na meczach jak dali dupy po całości. Daleki jestem po prostu od przypisywania wszystkiego tylko jednej stronie.

tych bredni o sfałszowanych wyborach nawet nie będę komentował. Takie same bzdury gadal Korwin-Mikke. Zresztą,jego to już od kilku lat ruchają, w każdych wyborach jego prawda jest najmojsza a tylko odestek społeczeństwa potrafi to zrozumieć(nie ważne czy do rządów dochodzi PiS czy PO)

a co do Kaczyńskiego,to ostatnio coś ciekawego trafiłem:







Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2012-01-27 20:48:50

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
a aj trafiłem wczorja na dobry pocisk


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
http://niepodlegli.net/2011/11/15/po-11-11-11-pytania-do-policji-abw-prokuratury-i-wladz-warszawy/

no i tak była jedna sprawa.kolesia co został pobity przez psa.został oskarżony o pobicie policjanta i 300zł miał mu wpłacić+koszty sadowe

nie zadawaj tak nie mądrych i niedorzecznych pytań bo policjanci po cywilu zostali rozpoznani jako prowokatorzy.doinformuj sie troche co i jak

o sfałszowanych wyborach to nie brednie tylko fakty.

http://tergiwersacja.wordpress.com/2011/10/06/falszerstwa-wyborcze-wybory-prezydenckie-2010/


no i oni wszyscy sprzedali polske od łejby kohne po izaaka stoltzmana po kalksteina i teraz tuska i szczynukowicza!!!!!!!

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
to jak,pobity przez policjanta i został oskarżony o pobicie policjanta?

poza tym,skoro rozpoznani to powtarzam, czemu nie wytaczacie im procesów? Macie dowody,macie swiadków. Macie widac dużo wolnego czasu jeśli macie czas tworzyć jakieś herezje o sfałszowanych wyborach i wyszukiwac po necie różnego rodzaju znaków na ziemi i niebie świadczących o fałszerstwie wyborów...w czym problem?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
k***a k***ie łba nie urwie.





itd na necie.patrzcie no cudy jak ch**.200 zatrzymanych(w tym 100 szwabów i 100 co sie dało złapac i tylko jeden wyrok,sukces wymiaru sprawiedliwości k***a )

http://niepoprawni.pl/content/policjant-sadysta-andrzej-czajka-sedzina-iwona-konopka-na-liscie-hanby 

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Za wysoko mierzysz oskarżając wszystkich. Myślę ze sędzina miała większe kompetencje do uznania kto był winny w całym tamtym zajciu. Jeśli wydała taki wyrok to znaczy ze miala ku temu podstawy i na pewno były one mocniejsze niż link do jakiejś strony internetowej czy urywek filmu pokazany na necie.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
całe zajscie było filmowane,oraz materiały dowodowe w sprawie stanowił film z monitoringu miejskiego który nie potwierdzał zeznań policjanta który zaatakował niewinnego człowieka.tak racja komunistyczni sedziowie tez wydawali takie wyroki na akowców jak tamta sedzina,kompetencje żadne

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Treningi 6 x w TYGODNIU NON STOP

Następny temat

Duża intensywność i częstotliwość treningów a zdrowie.

WHEY premium