SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMPOST- niech ktoś wymyśli temat

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193019

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Fajnie,ze linki wkleiłeś Pikaczumba.Zawsze coś nowego do czytania.O tym,że większą władzę,niż rządy wielu krajów mają bankierzy i niektóre rodziny(Rotchildowie,Rockefelerowie,Morganowie) już zdążyłem się zorientować i że pociągają za sznurki nie ujawniając się oficjalnie.Co do tematu,jak było w czasie wojny i przed z ludżmi pochodzenia żydowskiego,to może się uświadomię

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66852
dobra można zmienić emat na bardziej "spamowaty" albo tytuł posta na "ujawniamy szare eminencje świata polityki..."

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Za dużo nie można pisać,bo zaraz nas pojadą od antysemitów,jak ktoś wejdzie tu A ja jestem tylko kuźwa za normalnośćią i brakiem zakłamania...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Pikaczumba,troche Cię poniosło z tym pytaniem co żydów spotkało podczas drugiej wojny światowej.
A jeśli serio nie wiesz to wypadało by zebyś się dowiedział.

Moze i Hitler miał jakieś tam korzenie żydowskie(choć dla samych Żydów on nigdy nie będzie Żydem,choćby ten jego dziadek serio okazał się Żydem)
Moze i w żyłach Heydricha czy Franka płynęło ileś tam krwii żydowskiej ale nie zapominaj że w obozach,gettach ginęli zwykli Żydzi!!!
To że w szeregach SS zdarzało się odnaleźć kogoś kto miał jakieś pochodzenie żydowskie(w zasadzie to odnajduje się to teraz,lub starannie to wszyscy wtedy ukrywali) nie zmiania faktu że mordowano wtedy Żydów którzy nie wypierali się swego pochodzenia lub było ono tak jasne ze nie dało się tego wyprzeć.

To że za owy Holokaust odpowiadają osoby które mogą mieć w pewnym stopniu pochodzenie żydowskie nie uprawnia nikogo do pisania że w takim razie Żydów nic nie spotkało,skoro mordowali "jedni z nich" którym nawbijano do łbów antysemickich poglądów

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Ja mam historyjkę trochę inną, ale też o żydach. Znajoma w wakacje razem z mężem pracowała w stanach dla rodziny ortodoksyjnych żydów, jako pomoc domowa, można było się nieźle dorobić. Ale mówiła, że przewalone tam miała. Widać było od razu, że uważają ich za znacznie gorszych od siebie ci żydzi, traktowali ich z lekką pogardą. Ale najlepsze, że zawsze jak grali z nimi w monopol, to żydzi trzymali się razem, w jednej kupie, byle dokopać obcym i zawsze wygrywali Widać żydowską żyłkę do interesówXD I w ogóle jakoś dziwnie tam trochę przez tę ortodoksyjność gospodarzy, niełatwo się przyzwyczaić do tej koszerności choćby, wszystko musiało być zrobione w jakiś szczególny sposób, nawet sprzątanie chyba.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
I jak wcześniej nic do żydów nie mieli tak teraz już ich nie lubią.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
ja ogólnie do nikogo nic nie mam jako przyszły funkcjonariusz muszę być tolerancyjny a własne zdanie jakie by nie było muszę tłumić i postępować zgodnie z konstytucja
no ale w domu to jestem rasista
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Ja tam nie mam właściwie uprzedzeń, natomiast zachowanie żydów wobec społeczeństwa (każdego, gdzie ich trochę jest) uważam za bezsensowne. W ogóle uważam, że ludzie w miarę możliwości powinni mieszkać w swoim kraju, na pewno nie rządzić się w cudzym. Dlatego trochę się obawiam rosnącej liczby i siły muzułmanów na zachodzie. Na szczęście u nas ich aż tak wielu nie ma chyba. Chociaż do końca nie wiem, w małym miasteczku mieszkam. Czarni jak dla mnie są w porządku, nie widzę, żeby mieli u nas jakieś zapędy do rządzenia. Wiadomo, u nas nie będzie się działo tak jak we Francji z murzynami, bo skąd byśmy mieli ich tylu wziąć, kolonii nie mamy i nie mieliśmy. No i od czarnych się capoeiry uczę, więc siłą rzeczy się ich czepiać nie będę. Ci których spotkałem byli ok.
Araby to chociaż kebaby robią, a żydzi nawet nie, i się do tego jeszcze nie chcą asymilować

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
ale dzięki temu że u nas był komunizm nasz kraj odciął sie od murzynów i turasów. I jeszcze duży % katolików robi swoje.
Ale prawda jest taka że za parę lat to islam może zawładnąć Europą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No racja. W ogóle to wiadomo, ten z Breivik był trochę poj**any, ale jednak trochę rozumiem jego motyw. A że "trochę" przesadził to inna rzecz.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Treningi 6 x w TYGODNIU NON STOP

Następny temat

Duża intensywność i częstotliwość treningów a zdrowie.

WHEY premium