SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMPOST- niech ktoś wymyśli temat

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193133

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Co do lasek z arabskimi rysami to są fajne do 30 później mają zbyt duże wąsy ;) Taka ich uroda ;)
A dziki wschód rządzi się swoimi prawami, niby pomarańczowe rewolucje itd. A kelner potrafi ci powiedzieć że Polaków nie obsługuje i to idealną polszczyzną. Takie z nich h...u....j...e się porobiły. Swojego czasu miałem okazję porozmawiać z byłym policjantem który pracuje teraz we wrocku na budowie, jak kryzys do nich zawitał. Przed kryzysem ludzie pokupowali masę drogich aut sprzętu itd., teraz wsio stoi w stodołach ;) Domy nie pokończone, bida prawie jak za komuny. Więc im się trochę nie dziwię. Szukają winnych...a nas i tak nie lubili...

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6779 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66865
Jako że jestem 3,5 h doprzodu w stosunku do was już składam świąteczne życzenia

Najlepszego




Bez rozpisywania się co sądze o tych jak i innych świętach

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
jak to mówią "atmosfera swiateczna.. tak samo sztuczna jak choinka"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
ale przynajmniej wolne w zwiazku z tym

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
no fakt pokićkali mi sie jedni z drugimi.Wesołych świąt chłopy

http://marucha.wordpress.com/2011/12/14/polacy-i-rusini/  to tak mniej wiecej opisuje co i jak

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2011-12-24 14:50:01

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
się uśmiałem


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651




macie mój co roczny świąteczny hit

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Ja tam nie lubię świąt póki jest sprzątanie, bo panuje klimat typu "hooyowo posprzątałeś". Ale jak przychodzi do wieczerzy jest od razu wiele lepiej i się tak przez dłuższy czas trzyma.

Co do Ukraińców - jak Piłsudski razem z Petlurą Ruskich prali to byliśmy cacy, bracia i w ogóle, potem nas wyżynali. Mój dziadek ze strony taty był kresowiak, ale jak przyszła wojna to był młody, bo z 29 roku był. Ojciec kiedyś opowiadał, że nam trochę rodziny tam pyerdolone UPA pozabijało. Któryś tam wuj był z pochodzenia Ukrainiec, ciotka Polka, ciotka od nas była. To chcieli, żeby ją i dzieci pozabijał. Ale nie zrobił tego, honor miał. O ile mnie pamięć nie myli to jednak i on i reszta rodziny za to zapłacili, niestety. Mogło by być znacznie lepiej między nami i Ukraińcami, choćby gdyby ten pies Bandera nie był uznawany za ich bohatera narodowego. Pieprzone kozackie zwyczaje. Bo kozacy w buncie Chmielnickiego tak się zachowywali, jak potem UPA... Ale chyba się jednak trochę poprawia. Może gdyby Władysław IV trochę mocniej się szlachcie opierał, postarał i zrobił by Rzeczpospolitą Trojga narodów to by dużo lepiej było. No, ale teraz nie poradzimy, możemy tylko pracować, żeby było lepiej.

Zauważyliście, że znowu nam temat na polityczne pierdoły znowu zszedł?
Macie tu na odtrutkę i zmianę tematu:

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
U mnie dziadek od strony matki był z Beresteczka,przed upowską hołota zdołali uciec bo wiedzieli co bedzie grane.

a teraz zwrot o 180 stopni





mój miszcz nad miszcze

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Dobrego nowego roku Panowie... Aby był lepszy od tego... Miłej zabawy i dużego kaca :)

Niebo woła, ziemia przyciąga.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Treningi 6 x w TYGODNIU NON STOP

Następny temat

Duża intensywność i częstotliwość treningów a zdrowie.

WHEY premium