SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMPOST- niech ktoś wymyśli temat

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194854

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
A Julia naszą siostrą,co jej właśni bracia nie lubią

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199651
Julią sie nie interesowałem za bardzo.ale wiem ze pomarańczowi(demokracja i zydowski kapitalizm) byli bebe a niebiescy(postkomuna)byli git(TO TYLKO I WYŁACZNIE PUNKT WIDZENIA ANTY SYJONISTYCZNY).dlamnie to niech jedni i drudzy doprowadzą wp***u do upadku tej europejskiej banderowskiej d*****

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Pikaczumba-chyba trudno się Tobie żyje w dzisiejszym świecie.Wszystko prawie jest jak nie żydowkie (syjonistyczne),to chińskie

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Też takie wrażenie odnoszę, trochę za bardzo tych żydów nie lubisz Ale ogólnie spoko typek jesteś

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199651
ja żydów lubie tak samo jak oni mnie.i tolerancji również sie od nich uczękiedys po prostu miałem przebudzenie jak w filmie oni żyją.

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30613 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270739
skojarzenie które mi przyszło na myśl na myśl o braciach Ukraińcach miałem identyczne jak Słaby,stąd ten znak zapytania.
A braćmi byliśmy takimi ze po prostu mieliśmy wspólnego wroga

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199651
no nie az tak że mieliśmy wspólnego wroga.bardzo wiele nas łączyło(Polskę,Litwę i Ukraine)mieliśmy wspólne terytorium,jezyk Polski był czymś w rodzaju(głównego/modnego/urzędowego)języka(nawet teraz widzę na emigracji że Litwini mówią między sobą po Polsku)święta były obchodzone wspólnie protestaci przychodzili do katolików a potem katolicy do protestantów.wspólna kultura i sztuka,oraz wiele innych rzeczy nas łączyło.nawet z tego co wiem ukraińcom pomagało sie stworzyć swoja odrebna kulturę.a potem szwabv i austriacy nasrali im do główek,stefek naodp*****lał maniany i pozarzynali nas.

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
No a teraz kuźwa chcą,żeby poprzeć ich członkostwo w UEChyba ich je.bie w dekielChyba od nadmiaru pomarańczowego koloru im odpaliło we łbach...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199651
ja bym ich poparł.ale sam uciekł wp***u z eurokołhozu

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30613 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270739
święta były obchodzone wspólnie protestaci przychodzili do katolików a potem katolicy do protestantów.

chyba protestantów z prawosławnymi pomyliłeś

wspólna kultura i sztuka,oraz wiele innych rzeczy nas łączyło.nawet z tego co wiem ukraińcom pomagało sie stworzyć swoja odrebna kulturę a potem szwabv i austriacy nasrali im do główek,stefek naodp*****lał maniany i pozarzynali nas

odrębną kulturę każdy naród tworzył samodzielnie,inne narody mogły to akceptowac lub nie(i wojować) Ukraińcy również. A pierwsze konflikty polsko-ukraińskie zaczęły znacznie wcześniej, przed rozbiorami. Ot choćby powstanie Chmielnickiego. Tam przecież obok kozaków(którym wolnośc odbierano) walczyła drobna szlachta ukraińska której polscy magnaci nie uznawali za szlachciców i zmuszali ich do robót niczym chłopów.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Treningi 6 x w TYGODNIU NON STOP

Następny temat

Duża intensywność i częstotliwość treningów a zdrowie.

forma lato