SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMPOST- niech ktoś wymyśli temat

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193065

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66852
U was też tak leje że nie można wyjść z rańca i pobiegać te skromne 40 min?

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
aura nie sprzyja, ale jak już bieganie to ja biegam w nocy tak 23-24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Pogoda tak że p******e, idę budować arke...
Co do korzeni, to problem z nami jest taki że jestęśmy po drodze na dziki wschód...
Tak że gwałcili ci co na zachód...gwałcili ci co na wschód...ci na południe i północ też gwałcili...gwałcili ci co na miejscu...i jak by tak zrobić badana to większość będzie miał w rodzinie jakiegoś tatara, mongoła, ruska, niemca i h** wie kogo.
Co do żydów, to przestańcie p******ić, bo to nic innego jak j**ana polska zwiść. Polak polakowi wilkiem, żydzie żyli w komunie i było im łatwiej, pomagali sobie i stąd zawiść. A polak wyj**ie każdego a najszybciej swojego. Gdybyśmy nie byli tak poj**anym narodem było by nam lepiej, ale nie umiemy współpracować...to szukamy winnych, żydów, czarnych, bordowych i h** wie kogo jeszcze.
Macie pretensje to...tylko do siebie, coś wam nie pasuje to to zmięcie a nie p******cie że ktoś coś jest winny...p******ona polska obłuda...

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bez przesady, nie można powiedzieć, że Polacy są winni wszystkiemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5501 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55008
Elo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
i?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
w uk pogoda zmienia sie 5 razy na dzień aja jestem pogodynkiem i k****sko źle to znoszę
z bieganiem tu tez jest lipa.po bulwarowych kamieniach wolałbym pobiegac niż po tych krzywych chodnikach

Puchatku pi razy drzwi sie zgadzam ale nie do końca.bo taki zawistny model zachowania wziął sie z czasów komuny gdzie co trzeci na zakładzie był tw albo donosił albo podp*****lał(w angli podp*****laja sami od siebie bo to lubia i czuja obowiazek podp*****lania )
np tu.http://historia.newsweek.pl/1972-smierc-na-dekstrynie,54038,2,1.html zakład zakładem a ile podp*****laczy.

no i ostatecznie kregosłup moralny i jednosć zniszczyła też bolkowa solidarność.przyczyną też takiego poglądu ze jesteśmy nieudolni i zwalamy wszystko na innych a najlepiej zydów wziął sie juz z czasów 3 rozbioru Polski.bo przyczyna była(nie cała,ale wiekszość)szlachta.a skutkiem żydzidługo bym to wyjaśniał dlatego zachęcam do przeczytania mysli nowoczesnego polaka Romana Dmowskiego oraz żydzi i masoni we wspólnej pracy.no i oczywiście kwestia zydowska

no a teraz...wystarczy właczyć tv,kupić gazete.obejrzeć film i co??i wszędzie sie widzi potomków żydobolszewi wciśnietej przez ruskich.albo jeszcze orginalną zakonserwowaną żydobolszewie odznaczaną przez ich prezydenta naszymi odznaczeniamia za co są odznaczeni naszymi odznaczeniami?? ze kazdego dnia zwalczaja Polskę i Polskość

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
te herezje o wszechobecnych Żydach zaczynają mnie już troche męczyć...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
mnie też szczerze mówiac.dlatego telewizji nie ogladam

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Nie wnikałem już w historię, rozumiem twoje wypowiedzi, ale nie lubię zwalania winy na innych...jak coś mi się nie podoba to to zmieniam...a przynajmniej się staram...wtedy wiem że mogę marudzić bo próbowałem...i zgadzam się że to wina kacapów...dlatego nie lubię pokolenia moich rodziców...jest wypaczone, część młodych też tak ma...ale na szczęście coraz mniej...ale i tak takich h**i nie lubię :)

Niebo woła, ziemia przyciąga.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Treningi 6 x w TYGODNIU NON STOP

Następny temat

Duża intensywność i częstotliwość treningów a zdrowie.

WHEY premium