SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMPOST- niech ktoś wymyśli temat

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193115

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
odwołac sie od wyroku zawsze można, skoro mają tyle dowodów świadczących przeciw policjantowi, skoro są pewni tego że policjant popełnił przestępstwo to przeciez w każdym sądzie wyzszej instancji sprawę mają wygraną

a jeśli Tobie nie spodobała się "niezawisłość" sędziny to śmiało możesz złożyć na nią skargę do prezesa tamtejszego sądu.
Pytanie tylko czy nie wyśmieje Cie na wstępie jak się dowie ze oceniasz pracę sędziny nie będą nawet w kraju,że o sali sądowej nie wspomnę.

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2012-01-28 12:29:32

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
tak mi sie skojarzyło


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
QUEBLO
Za wysoko mierzysz oskarżając wszystkich. Myślę ze sędzina miała większe kompetencje do uznania kto był winny w całym tamtym zajciu. Jeśli wydała taki wyrok to znaczy ze miala ku temu podstawy i na pewno były one mocniejsze niż link do jakiejś strony internetowej czy urywek filmu pokazany na necie.



Taaaak, na pewno miała bardziej wiarygodne dowody, niż materiał w postaci filmu. Przecież mógł być sfałszowany Wierzysz w to, co piszesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
wychodzi na to ze tak

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
widze statystyczny Polak się trafił, wie wszystko lepiej od innych

wolę wierzyć w wyrok sędziny(nawet jesli był mylny, wtedy zawsze można sie odwołać) niż w teorie spiskowe że Żydzi rządzą światem,ze policja i sędziowie sa kupieni, że wybory zostały sfałszowane, że w jeziorze Loch Ness żyje potwór czy że ślad w Himalajach należał do Yeti.

I jeszcze jedno.
Mnie od co niektórych różni to że ja nie wydaje wyroków tylko po wysłuchaniu jednej strony. Niektórzy przeczytają parę linków z reguły tego samego autorstwa lub podobnej frakcji i już lepiej od wszystkich na tamtej sali rozpraw wiedzą jaki powinien być wyrok.
Ja póki co znam tylko wersje pobitego uczestnika marszu. Nie znam argumentów sędziny ani wersji policjanta. Nie będę więc udowadniał światu co i jak bo to śmieszne.

aha,zapytam tak z ciekawosci. Bo widze ze nie podajecie lat w rubryce wiek w profilu. Czy chociaż którykolwiek z Was urodził się w okolicach 80-tego roku ,kiedy jeszcze ta komuna była(by móc cokolwiek z niej pamiętać),że tak często odwołujecie się do niej i do sposobów w jaki wtedy rozwiazywano kwestie sądownicze?

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2012-01-28 16:42:09

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
QUEBLO tak jestem statystycznym Polakiem,a ty nie znasz zasad działania systemu,kogoś po prostu trzeba było up******ić w z góry zaplanowanym wyrokiem.i z faktami sie nie dyskutuje

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
popatrz na pochodzenie głów państw,albo...nie...popatrz na nasze podwórko od 45roku,sami Polacy

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
kurde,Ty to masz chyba jakąs żydofobię...
a z tym statystycznym Polakiem było do poprzednika

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
żydofobię??zapisze sobiejakas nowa wersja antysemityzmu?ja mam zaraz 24 lata,rocznik 88.mój stary niósł Godlewskiego na drzwiach po świętojańskiej w roku 70 gdy komunistyczne swinie strzelały do robotników.(też został trafiony rykoszetem)Więc sie nie pytaj o takie rzeczy bo do dnia dzisiejszego nic nie mówił o przesłuchaniach na których był.i takie komunistyczne d***** są dalej w rządzie i ruchają Polaków.starzy esbecy siedzą na emeryturach po 4 koła na miecha a ich ofiary nie mają co do gara włożyć.córeczki tych k**** i żydów są dziś prezenterami w tv i dziennikarzami i co dziennie ogłupiają społeczeństwo!!

i każdy w rządzie jest żydem,ich dane były podane do wiadomości publicznej.nawet macierewicz ujawniał ostatnio ich dane!!

sądy??racja brat szechtera do dnia dzisiejszego sie ukrywa.wiec mi nie gadaj o sprawiedliwości w sądach.stań kiedyś przy cichej mogile gdzieś w lesie.pomordowani ta nie mieli sądu.przejdz kiedyś koło jakiegoś zk,i poczytaj ilu Polskich oficerów oraz żołnierzy walczących o kraj zostało skazanych na smierć przez niezawisłe sądy!!!!

i myślisz dalej że obecni sędziowie są inni??tak widać po ich wyrokach.masz własny rozum poszukaj i popatrz co i jak było z tym pobiciem

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
pytanie zagadka.jezeli żydzi kłamią że Polacy ich mordowali w jedwabnym.to dlaczego Polacy nie mogą mówić prawdy jak ich żydzi mordowali w katyniu i w wielu innych miejscach,oraz dlaczego nie możemy rozawiać o pochodzeniu tych którzy mordowali polaków po wojnie?dlaczego nie mozemy mówić o bielskich?dlaczego nie możey otwarcie domagać sie prawdy??żydzi kłamią o 6 milionach a naszych rodaków zginęło 11 milionów w trakcie wojny,a 2 miliony po wojnie wybiła żydoboloszewia.dlaczego o ty nie mozey mówić??HOLOKAUST KU RWA!!!!!!!!!!!I SIEDZIEĆ CICHO POLAKI SABAKI!!!!!

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Treningi 6 x w TYGODNIU NON STOP

Następny temat

Duża intensywność i częstotliwość treningów a zdrowie.

WHEY premium