SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMPOST- niech ktoś wymyśli temat

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193054

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Mi białko rop*****la żołąd za każdym razem :/
Ale na każdego działa inaczej.
Do tego ma 6 tyg. wymuszonej przerwy...uważajcie na ludzi którzy atakują wasze pięści twarzą ;)

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
jak ktoś atakuje czołem pięść to jest pogrom i nokaut

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Do tego jak w pięści jest kubotan to może skończyć się złamaniem :/

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
ja mam mocny żoładek, tylko zbyt wyrafinowany smak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
trener nam powiedział na pierwszym treningu żeby nic w łapę nie wkładać bo można połamać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
mocny nie mocny.żołądek sie odzywa po czasie z następną odżywką.

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
wałdowałe mw siebie z 2kg ostrowi teraz już zaczynam 3kg łowiciekgo i nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
To masz twardy żołąd :) Mi po białkuw ali z gęby jak ze śmietnika :)
Uderzenie musiało być z pięści, młotkowe z kubotanem w pewnej sytuacji odpada... wiec zaj**ałem zbyt mocno i mam za swoje :/

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
to kolega miał taka akcje, niedaleko uczelni jakiś łebek go zaczepił i mówi żeby mu dał 50zł kolega mówi mu żeby sp*****lał a ten gościu go łapie i sięga do kieszeni kolega władował mu parę tub i biegiem do autobusu. Potem okazało się ze popękały mu kości po miesiącu znowu wyszło że lekarz sp******ił sprawę i coś zle złożył. I tak kolega leczył sie ok 3 miechy a po poł roku znowu mu to powróciło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Mi lekarz od razu powiedział ze to tzw. złamanie bokserskie jak zobaczył rękę :)

Niebo woła, ziemia przyciąga.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Treningi 6 x w TYGODNIU NON STOP

Następny temat

Duża intensywność i częstotliwość treningów a zdrowie.

WHEY premium