SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMPOST- niech ktoś wymyśli temat

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193009

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
jak wszędzie... nie każdy ksiądz powinien być księdzem, nie każdy urzędnik powinien być urzędnikiem i tak samo jest w policji. Zycie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
po prostu live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
widzę że pare meisiecy w angli i już wymiatasz językiem jeszcze z rok i zmienisz forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
od 3 klasy podstawówki próbują mi wbić ten język do głowy ale skutecznie sie stawiam

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
u mnie to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
Nie będzie niemiec pluł nam w twarz i dzieci nam germanił!!!to samo sie tyczy kacapów i nawiedzonych angoli

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
a dlaczego to oni sie nie uczą snaszego języka co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
anglie i anglików mozna porównać do Polskiej najbardziej zapiździałej wioski zabitej dechami,ruchaja sie między soba od pokoleń,sa burakami(w całej europie i tam gdzie sie pojawiaja maja taka opinie)wszystko co angielskie to oczywiście najlepsze,sa konfidentami i c***ami,po prostu maja wpojone to ze ten kto przyjechał to obcy i najeźdźca i trzeba go z dupy zap******ić/wykorzystać.z resztą dużo by o nich pisać

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
bo to raz były akcje jak grupa naj**anych anglików bawiło sie w nudystów na krakowskim rynku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ogólnie jak wróce do Polski to wszystkich angoli bede walił na p***e w sopocie(tak bardzo ich lubie )wiele w Polsce przeżyłem.wiele widziałem,z wieloma ludzmi pracowałem,ale w zyciu nie sądziłem że spotka mnie tyle sk***ysyństwa co w angli w ciagu 2 latna c***owni jest mniej c***i niz na ulicach angli czy w zakładach pracy

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Treningi 6 x w TYGODNIU NON STOP

Następny temat

Duża intensywność i częstotliwość treningów a zdrowie.

WHEY premium