SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMPOST- niech ktoś wymyśli temat

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193057

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
ja tez nie mogę edytować. Pewnie to jest po to żeby "Cenzurę" zabawa nie ominęła
ja muszę o 7 wstać i na uczelni do 21....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
człowiek szczęsliwy ze pejsa niema i innych badziewi dla społeczniaków a tu teraz peszek,ale wstawie(tylko troche to potrwa )

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
wszystko sie przydaje. A taki pejs jest dobry laski czują sie bezpieczne wrzucaja co popadnie a potem wpadam ja i czytam z tego jak z pamiętnika
ale co mnie goście wkurzają łądują piosenki Bruno Marsa(murzyn) wstawią po 10 serduszek i myśla ze jak laski klikną"lubie to" to ma większe szanse. A tak się k***a nie robi ale już o NLP nie będe pisał bo późno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
nlp to w 4 oczymnie tam raczej to wk***ia wszystko założyłem pejsa po paru dniach pejs mi wyświetlił wszystkich z którymi miałem aktywnośc z mojej poczty nawet osoby powiazane,niedosc ze do nikogo nic napisać nie mogłem bo nic nie dostawali(blokady itd mieli)to jeszcze nie dodawali mnie do znajomych

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
tylko esbeckie nk mi zostało z którego i tak nie korzystam

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Ty nie korzystasz,a tam setki wiadomości od fanek czeka ...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
raz miałem cichą fanke i wiecej nie dziekuje

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
chociaż fajna była?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
nie wiem,nigdy jej nie widziałem,ch**owa sprawa bo ani zaruchać ani zaj**ac takiej nie mozna

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
może trzeba było sie spotkać...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Treningi 6 x w TYGODNIU NON STOP

Następny temat

Duża intensywność i częstotliwość treningów a zdrowie.

WHEY premium