SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMPOST- niech ktoś wymyśli temat

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193126

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
dobra a teraz wio spać bo jutro do szkoły czas,oceny poprawiać przed końcem roku szkolnego

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 548
Już już , dzisiaj miałem zły dzień nie ćwiczyłem miałem doła trochę i w ogóle ;( dla tego tak puzno chodze spac bo jestem zestresowanym młodzieńcem , a i chciałem wam oznajmić że mam to szczęście że rodzice mi załatwili nauczenie inwidualne i do budy nie chodzę! i już mi dziewuchy i chłopaki nie zawracają głowy bo z nikim się już nie spotykam prawie i siedze sam i jest mi super :) jak będe dorosły kupie sobie domek w lesie no bo wiecie Niby człowiek żyjący z dala od ludzi jest zdrowszy :) I lass ah ten zapach .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 548
A jak chodziłem do szkoły to panienki za mna szalały , czasem jak wyjde na boisko mam to samo dla tego często się ukrywam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 548
ale nie chwalę się ja się żale !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
.

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Mam kumpla...waga 50 kilo...wzrost z 1,80...same kości...przystojny(mi tego nie oceniać)...dupi więcej

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Niż my razem wzięci będziemy przez całe życie...potrafi gonić po nocy sam kilku kolesi po dreptaku...zaj**ie większemu...o jego przygodach krążą legędy...a wiem że nic nie zmyśla bo widziałem jak wyrwał kilka lasek...

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
ja tam wole isc w jakość a nie w ilość
tez mam takiego kolegę w klubie laski nie wiedzą co robić jak go widzą, ale co z tego skoro nie ma podejścia.

o widze że mamy nowego kolegę, który leci z grubej rury że ma kolegę moda. Już Cię lubimy, szanujemy i chętnie będziemy z Toba rozmawiać. A osobiście będę zył Twoimi problemami i analizował je całymi dniami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
Też wole jakość bo ilość(jezeli nawet liczyć te same)to nie problem,czasem sie pojawia ciśnienie z dzieckiem sukcesu.loterie na kogo padnie na tego bęć i takie tam





















































albo po prostu k***a obrzydzenie

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Widzę mamy ciekawego nowego ziomka w spamie

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Treningi 6 x w TYGODNIU NON STOP

Następny temat

Duża intensywność i częstotliwość treningów a zdrowie.

WHEY premium