SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMIK ! Ladies to sa twarde babska, dla nich sztanga jest nie straszna!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147966

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
- idź na policję złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa - allegro zazwyczja dąży do załątwienia sprawy bardzo biernie, a żeby otrzymać pieniądze z Programu Ochrony Kupujących, musisz mieć papiery z policji (już nei pamiętam jakie)
generalnie allegro to szajs (soory jeśli kogoś uraziłam i sorry za słownictwo, ale zdecydowanie gorsze mi się na usta cisną)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Moja córka została oszukana na tablicy.pl ,kupowała telefon i złożyłam zawiadomienie na policji i sprawy juz były,ale kasy raczej nie odzyskamy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 603 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12289
ja kupiłam 2 lata temu aparat fotograficzny za 700zł i facet nie wysłał go. Zgłosiłam sprawę na policję , sprawa toczy się w sądzie ale z tego co mi wiadomo to najpierw było że to gość w wieku średnim i że niby chory psychicznie , a jakieś 8 miesięcy temu dostałam zawiadomienie że to jednak nie on a jakieś dziecko niepełnoletnie 17l. (teraz już ma w tym roku prawie 19l ale co z tego jak w chwili popełniania czynu był niepełnoletni) i najprawdopodobniej kasy nie odzyskam a on dostanie tylko nadzór kuratora...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
ja miałam też zatarg z facetem próbował mnie oszukać na allegro jak dysk kupowałam tyle że podziałało postraszenie policją i przysłał ale czekałam dosyć długo. Ogólnie przestałam kupować na allegro no chyba że od sklepów co mają tysiące wpisów z kilku lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 438 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7276
No jeśli już są dowody że wcześniej oszukiwala na taką skalę, to miejmy nadzieję że na policji coś załatwią.. trzymam kciuki!

Zrzucamy cielsko :D

http://www.sfd.pl/DT_/_Redukcja_Plusza__Wszelka_pomoc_mile_widziana_:_-t1033122.html

I am in shape...
Round is a shape!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 603 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12289
ee u mnie też jest udowodnione że ten małolat oszukał co prawda kilkanaście osób ale dalej nic z tym nie robią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Bull, toć weź....

Zmieniony przez - PUSHhard w dniu 2014-07-25 13:44:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
Bull - bardzo mi to przypomina moje śniadanie
Tyle,ze poprosiłam o omlet a nie jajcownice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336128
śniadanie i jogurt mrożony






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336128
coś zle powstawielem wcześniejsze
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia podczas kontuzji kolana

Następny temat

Duża redukcja SweetRose, proszę o pomoc.

WHEY premium