SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMIK ! Ladies to sa twarde babska, dla nich sztanga jest nie straszna!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147994

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
Ahhhh jagodzinaki :) takie jeszcze ciepłe najlepiej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 438 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7276
U mnie to było podstawowe śniadanie do znudzenia... drożdżówki i kawa.. No i fajka do kawy ;)

Zrzucamy cielsko :D

http://www.sfd.pl/DT_/_Redukcja_Plusza__Wszelka_pomoc_mile_widziana_:_-t1033122.html

I am in shape...
Round is a shape!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
Julinka - czytałam trochę Twój dziennik, mam podobnie z panicznym lękiem przed głodem. Ciekawe skąd to się bierze - czy z diet bardzo niskokalorycznych, czy z monoskładnikowych? hmmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Zofia :) ja mam ciezka prace fizyczna i jak jadłam około 1000 jak to zdążyło mi się zaslabnac z głodu,teraz się tego stanu boje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
A moze mozg się tak broni :| Nie wiem ale widm ze od rana mam zaplanowane co mogę zjeść i trzymane w zębach zeby mi nikt nie podjadl.


Hura sprzedałam wszystko za 3 godz będę w domu
:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Ale jesteście niedobre... Przez Was muszę sobie na II śniadanie wykombinowaś zdrową lejdisową drożdżówkę. Dobrze, że juz mam wizję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
przepis później wrzuc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Mam to samo; panicznie boję się być głodna. A jak uż mnie to dopadnie to jestem zła, rozdrażniona, nie mam siły na nic i mało co do mnie dociera jak ktoś coś chce od mojej persony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
widzę ze to jest stadny objaw,i nie tylko u mnie :)


Trochę mi ulżyło bo ciagle myślę ze jestem inna.:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia podczas kontuzji kolana

Następny temat

Duża redukcja SweetRose, proszę o pomoc.

WHEY premium