SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMIK ! Ladies to sa twarde babska, dla nich sztanga jest nie straszna!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 146685

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 438 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7276
I na długo fizjo przewiduje ten niechciany urlop od ćwiczeń?

Zrzucamy cielsko :D

http://www.sfd.pl/DT_/_Redukcja_Plusza__Wszelka_pomoc_mile_widziana_:_-t1033122.html

I am in shape...
Round is a shape!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
powiedzial ze najpierw musze sie nauczyc podstawowych ruchow zeby to potem byl dobry schemat ruchu a potem na pewno beda wprowadzac obciazenia, musze sie wzmocnic i wyprostowac zeby moc wprowadzac jakies dodatkowe obciazenie bo jak nie to doprowadze sie do kregozmyku

Zmieniony przez - markoto w dniu 2014-07-28 21:56:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Markoto, ale chyba bica i trica możesz robić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
to sobie bede cwiczyc z tasmami :) albo hantelkami ale w domu na pewno , musze zawiesic karnet na silke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 330 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7295
Aj markotko. Trzymaj sie. Zdrowie najwazniejsze. Przynajmniej nie masz zakazu na zawsze (; przetrwasz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
witajcie :) cnrll no ze nie na zawsze to jakies pocieszenie, ale boje sie ze sie roztyje, jak cwiczylam i nie chudlam to teraz jak przestane cwiczyc to bedzie bieda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
Będzie dobrze :*
Aleeee się dzisiaj wyspałam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
Normalnie nie wiem co się stało, że zupełnie nikt nie zadzwonił do mnie do godziny 9. Rzadko zdarza mi się wyłączyć budzik, ale nawet jak mi się zdarzy to telefon o 7 naprawia sprawę :) a tu taka niespodzianka :) trza iść jeść, bo jak późno zaczynam to nie mogę później dojeść.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia podczas kontuzji kolana

Następny temat

Duża redukcja SweetRose, proszę o pomoc.

WHEY premium