SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMIK ! Ladies to sa twarde babska, dla nich sztanga jest nie straszna!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145848

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
przeżyłam sezon malinowy przeżyłam ale przytyłam tak jak i rok temu identycznie.i nie istotne ze świństw nie jadłam :| masakra od wczoraj jestem na diecie LC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
nie jadlas swinstw ale pewnie glodowalas do wieczora, musisz jakos wykombinowac z tym jedzeniem, jakos to zorganizowac , czemu nie chcesz zbilansowanej diety?

Zmieniony przez - markoto w dniu 2014-07-30 13:24:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Tu nie chodzi o to ze się jakoś obrzeram,czasem coś podjem ale ja czuje potworny głód.Mam robotę fizyczna i jak za mało zjem to nie mam siły chodzić.nie umiem sobie dobrać rozkładu.Przy prowadzeniu dziennika też nic nie schudłam,na po treningu też nie.Modki nie chciały zerkać do dziennika no cóż pewnie sama jestem sobie winna,trochę przekór a dusza ze mnie :|
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
po 3 tyg nie ćwiczenia wróciłam do siłowych oraz do step w postaci pilatesu i zumby ,a za parę dni idę na silke i będę ćwiczyć z personalnym



markoto 2 razy nie miałam ci zjeść bo mi się skończyło jedzenie bo dłużej zostaliśmy.A tak brałam swoje wszystko z domu .Tylko z Jana planu przesadzilam.

Zmieniony przez - julinka39 w dniu 2014-07-30 13:34:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
to jak ciagle bylas glodna to moze mialas ustawione za male zapotrzebowanie? zacznij jeszcze raz pisac dziennnik jesli nie bedzie nikt zagladal upomnij sie w temacie dla moderatorek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 438 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7276
Dobrze że masz jakiś plan :) oby się go trzymać :) ja się uzależnilam od centymetra - mnie jakoś motywuje jak widzę spadki choćby pół cm :) a z ta czystą miską i nieliczeniem to czasem można się zakręcić. Mój chłop wziął ze mnie przykład i się twardo odchudza, ale jak wyliczylam mu co jada to wyszło niecałe 1000 kcal..

Zrzucamy cielsko :D

http://www.sfd.pl/DT_/_Redukcja_Plusza__Wszelka_pomoc_mile_widziana_:_-t1033122.html

I am in shape...
Round is a shape!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
Cześć Ania - nawet jak modki nie pomagają na początku to trzeba samemu spróbować - popatrzeć na dzienniki innych dziewczyn - dobrać sobie na początek rozkład i patrzeć co się będzie działo. Ja zawsze najszybciej tyłam jak głodowałam i niedojadałam - pewnie u Ciebie też tak jest. Może tylko wydaje Ci się, że jesz sporo, a tak naprawdę to kilkaset kalorii. Uwierz mi też mi się wydawało, że mój głód jest nie do opanowania dopóki nie zjadłam porządnie całej miski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
nie umiem swojej aktywności wyliczyć.Bo wydaje mi się ze jestem bardzo,o aktywna.


A czemu Ty jestes cały czas w spamie nie pracujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
Moim zdaniem na początku trzeb wszystko wpisywać w miskę i wtedy widać ile się je. Ja nawet jak miałam takie dni, że obżerałam się jak głupia to nigdy nie przytyłam tyle co jak nie dojadałam. Paradoks, ale prawdziwy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia podczas kontuzji kolana

Następny temat

Duża redukcja SweetRose, proszę o pomoc.

Wiecej