SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMIK ! Ladies to sa twarde babska, dla nich sztanga jest nie straszna!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147985

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66967
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
azalianna
po 5h za kółkiem zebrałam się i poszłam poćwiczyć .... efekt? kardio już nie dałam rady


Świat się nie skończy a odpoczynek ważniejszy..

Mój fizjo mi powtarza:
"Odpoczynek to zarabianie.
Trening to wydawanie."


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 438 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7276
Nie ważne że mało, ważne że w ogóle :) ja skończyłam aero pierwszy raz pięknie zmoczylam koszulkę, bo ja raczej z tych ćwiczących "na sucho" i jest mi słabo i niedobrze... zamiast spaghetti na kolację chyba tylko szejka z owocem wcisne, bo ciężki sos mi się nie uśmiecha ...

Zrzucamy cielsko :D

http://www.sfd.pl/DT_/_Redukcja_Plusza__Wszelka_pomoc_mile_widziana_:_-t1033122.html

I am in shape...
Round is a shape!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
27 stron zostało tylko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak się zamknęło swój dziennik, to pozostaje on jedynym wątkiem do żalów .... ehhh odpoczynek? a co to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chociaż nie powiem, bo wczoraj był TEN dzień jeden z kilku, że od 2 lat się wyspałam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 438 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7276
Ja mogę spać 10h i i tak zmęczona jestem ;) Corum, jeszcze nie wiem, ale coś wymyślę ;)

Zmieniony przez - disarrays w dniu 2014-08-17 21:40:22

Zrzucamy cielsko :D

http://www.sfd.pl/DT_/_Redukcja_Plusza__Wszelka_pomoc_mile_widziana_:_-t1033122.html

I am in shape...
Round is a shape!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
disarrays
Nie ważne że mało, ważne że w ogóle :) ja skończyłam aero pierwszy raz pięknie zmoczylam koszulkę, bo ja raczej z tych ćwiczących "na sucho" i jest mi słabo i niedobrze... zamiast spaghetti na kolację chyba tylko szejka z owocem wcisne, bo ciężki sos mi się nie uśmiecha ...


podobno pocenie się to reakcja obronna organizmu i nie świadczy o intensywności treningu :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Azalianna... Martucca to chodząca encyklopedia ale i praktyka... Może warto zmienić punkt widzenia.. A opyerdol od niej dostać to żaden wstyd. Naprawdę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem, opie*** to mi gra, ale wstyd z taką nyndzą z bryndzą się tutaj pokazywać
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia podczas kontuzji kolana

Następny temat

Duża redukcja SweetRose, proszę o pomoc.

WHEY premium