SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy lepiej jest ćwiczyć na worku treninowym w rękawicach bokserskich czy bez nich

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26423

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam takie skromne pytanie, mianowicie czy lepiej jest ćwiczyć uderzenia na worku treningowym w rękawicach bokserskich czy bez nich na "golasa" ??? Ćwiczenie w rękawicach bokserskich lepiej wpływa na poprawę szybkości, siły uderzenia, wytrzymałość itd. niż ćwiczenie bez nich ??? Co byście polecili dla początkującego we własnym zakresie zaplecza "domowego" ????

Cerbber
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
w rekawicach przyrządowych lub w bandazach boxerskich

Pozdrawiam, g4bb3r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 189 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1322
jak masz worek to rekawice ci sa nie potrzebne

"Pater noster, qui es in caelis: Sanctificetur nomen tuum: Adveniat regnum tuum: Fiat voluntas tua, sicut in caelo, et in terra. Panem nostrum cotidianum da nobis hodie: Et dimitte nobis debita nostra, sicut et nos dimittimus debitoribus nostris. Et ne nos inducas in tentationem. Sed libera nos a malo. Amen.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 528 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7749
ja se supiłem rekawice trningowe takie specjalne do uderzania w worek bo mi skora na kostkach zeszla a to sie bejowo dlugo goi ale teraz juz zadko uzywam tych rekawic bo juz mi skora strwardniała ;D ale jak wiem ze bede jakos dluzej nawalal to je zakładam
wada rekawic polega na tym ze troche ci usztywnia nadgarstek wiec jakby go mniej cwiczysz

Pannowac nad sobą - to najwyższa władza.
1

Allach wziął różę, lilię, gołębicę, węża, trochę miodu,
jabłko z Morza Martwego i garść pyłu.
Kiedy spojrzał na mieszankę, zobaczył kobietę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam worek ze skury z cielaka i ona jest bardzo gruba to chyba w ten worek trzeba z rekawicami?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 528 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7749
no ja tez mam ze skory cielaka :D

Pannowac nad sobą - to najwyższa władza.
1

Allach wziął różę, lilię, gołębicę, węża, trochę miodu,
jabłko z Morza Martwego i garść pyłu.
Kiedy spojrzał na mieszankę, zobaczył kobietę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zalezy co chcesz osiagnac! Wszystko ma wady i zalety! Chcesz przyzwyczaic sie do walki w rekawicach wyrobic szybkosc wytrzymalosc to walisz w rekawicach (i w nich tez sparujesz). No ale jesli chodzi u utwardzenie reki nadgarstka...nie jestes bokserem i w walce raczej nie bedziesz mial rekawic to urzywasz napiestnikow lub bandarzy. No ale mozesz to robic na zmiane

SML
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szymol chodzi mi o to w czym lepiej ćwiczyć aby efekty na ulicy były bardziej "piorunujące" )

Cerbber
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zaraz ci pewnie chlopaki poradza! Ja mysle ze zaczac od rekawic i pozniej poprostu coraz wiecej cwiczyc z mniejsza oslona rak! Rekawice daja ten plus ze mozesz na maxa walic w worek no i wyrabiaja szybkosc! Z tym ze w rekawicach nie zwrocisz takiej uwagi na ulozenie dloni palcow nadgarstek itp. Niektore ciosy z boksu na ulicy (wg. mnie) calkowicie odpadaja! Zreszta sa tacy co twierdza ze uderzanie gola piescia jest bez sensu...preferuja udrzania nasada itd. Czekaj na posty fachowcow...

SML
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 528 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7749
hehehhe dokładnie ;D taka jest kolej rzeczy

Pannowac nad sobą - to najwyższa władza.

Allach wziął różę, lilię, gołębicę, węża, trochę miodu,
jabłko z Morza Martwego i garść pyłu.
Kiedy spojrzał na mieszankę, zobaczył kobietę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i pojedynki bokserskie na gole piesci wydaje mi sie sa wyjatkami na ulicy. Posiadanie techniki jest przydatne bardzo...ale...trafiles kiedys piescia np. w czolo? hyhy! Zdarza sie jak jestes zdenerwowany ze zle trafisz i z piesci robi sie taki dziwne cos
Trening na worku jest przydatny do wyrobienia szybkosci i techniki...sila to baaardzo wzgledne pojecie.


SML
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

po turnieju w katowicach

Następny temat

walka

WHEY premium