SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMIK ! Ladies to sa twarde babska, dla nich sztanga jest nie straszna!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147139

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
kebula
spóźniony...eh..teraz moja kuchnia to zakład przetwórstwa owocowo-warzywnego, ale wiecie co? nie sądziłam, że kiedykolwiek to napiszę, ale lubię się bawić w słoiki


Kebula, dorastasz!

Zmieniony przez - PUSHhard w dniu 2014-08-14 15:23:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2733
kebula
dobra patelnia
no chyba, że już taką masz i nie działa, to spróbuj aż tak mocno nie moczyć płatków


dzięki, spróbuję.
na 10 testowych omletów tylko jeden się nie rozwalił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
a może ci się źle ciasto ścina? pokrywkę nakładasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2943 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79905
Trochę inne rozwiązanie - zemleć płatki na mąkę, wtedy nie powinno być problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2733
no właśnie prawie w ogóle mi się nie ścina, a jak już to zjarany od spodu, te na mące wychodzą super, a inne beznadziejnie. Chyba zainwestuję w młynek i zmielę tak jak teija radzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2943 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79905
Ja robię omlety z mąką gryczaną bo nie mam młynka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
ja nie miele płatków.. wsypuję luzem do jajek, mieszam i na patelochę, przykrywam, średni ogień i czekam..ścina się bez przewracania na drugą stronę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3267 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134398
Ja kupiłam mąkę owsianą (gryczaną tez mam, ale to do jakiegoś wypieku dla dziecka potrzebowałam), bo mi się nie chce bawić. Niby droższa niż płatki, ale omlety takie fajne biszkoptowe wychodzą, no i żadnego mielenia nie trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3267 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134398
A z całymi płatkami to robię pieczoną owsiankę, ale to inny rodzaj przyjemności :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2943 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79905
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia podczas kontuzji kolana

Następny temat

Duża redukcja SweetRose, proszę o pomoc.

WHEY premium