SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMIK ! Ladies to sa twarde babska, dla nich sztanga jest nie straszna!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147126

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
julinka39

A czemu Ty jestes cały czas w spamie nie pracujesz?


pracuje ale mam wlaczony spam w tle i odpisuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
chodziło mi najbardziej o markoto :] bo co wejdę na spam to można z nią popisać.

I służy pomocą.Fajna babka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
No to siup i zakładaj nowy :) podpowiemy jak będziemy umiały, wesprzemy i już :) zaraz będziesz widziała co jest nie tak :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
Aniu to wracaj, na prawde taki dziennik sporo prostuje, trzyma w ryzach. Zobacz ze u mnie waga stoi wymiary wlasciwie tez, raz w gore raz w dol ale jakbym zarzucila dziennik to obstawiam ze zaraz bym poszybowala w gore z waga :)

Aniu dziekuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 438 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7276
Ja mam 5 minutowa przerwę w pracy ;) no właśnie, zakładaj dziennik, będziemy się wspierać :D

Zrzucamy cielsko :D

http://www.sfd.pl/DT_/_Redukcja_Plusza__Wszelka_pomoc_mile_widziana_:_-t1033122.html

I am in shape...
Round is a shape!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
Ja przez robotę dopiero śniadanie jem, a gdzie jeszcze reszta :D dzisiaj w planach makaron z boczkiem i pesto, a na kolację ziemniory z mielonymi z indyka i marchewką :D taaaaaaaa dzisiaj tłuszcz rządzi no ale chce mi się to co poradzę ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia podczas kontuzji kolana

Następny temat

Duża redukcja SweetRose, proszę o pomoc.

WHEY premium