SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMIK ! Ladies to sa twarde babska, dla nich sztanga jest nie straszna!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147846

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
markoto

dzisiaj wieczorem


Szerokiej drogi. I tak sobie myślę...jedz czysto, nie licz albo licz na oko - w sumie to może Ci przynieść więcej korzyści niż skrupulatne trzymanie się wyliczeń. Może właśnie takiego bodźca Ci teraz potrzeba?

AMiU
Chyba , że będzie masakra z płaczem, to pewnie dopiero dostanę "po głowie"...


Trzeba być dobrej myśli, nawet jakby miały być płacze - to się da przeżyć. Chociaż miłe to nie jest oczywiście. Życzę Ci żeby gładko poszło, bo to faktycznie moment oddechu jak dziecko idzie do przedszkola
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
AMiU
autem jedziecie?


tak , sporo drogi przed nami a ja jeszcze w pracy i nie spakowana specjalnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Czyje dziecko idzie do przedszkola? Moje od wrzesnia tez

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
Zoria_Polunocznaja
markoto

dzisiaj wieczorem


Szerokiej drogi. I tak sobie myślę...jedz czysto, nie licz albo licz na oko - w sumie to może Ci przynieść więcej korzyści niż skrupulatne trzymanie się wyliczeń. Może właśnie takiego bodźca Ci teraz potrzeba?




dzieki, moze faktycznie nie bede liczyc ale bede grzecznie miske ukladac zobaczymy co z tego wyjdzie :) biore tylko tasmy do cwiczen to pare razy moze rece popracuja :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Malinowa
Czyje dziecko idzie do przedszkola? Moje od wrzesnia tez



Moje do maluszków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Iskraaa już nie będę spamować Ci w dzienniku, ale dziewczyno jak Ty znikasz!!! Brawo!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
Delfinka DZIĘKUJĘ! możesz spamować ile wlezie :D jest z czego to znika :D takie dupsko szybko nie spadnie - galareta jest nadal :D ale pomiary motywują :) już nie mogę się doczekać, aż wrócę na siłownię i będę pracować nad zadem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
Delfinka - Tobie to już w ogóle pozazdrościć :) kiedy ja tak będę na plaży wyglądać jak Ty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Moje tez do mauszkow, zostaje z drugim maluchem w dmou,juz nie moge sie doczekac

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
Malinowa
Moje tez do mauszkow, zostaje z drugim maluchem w dmou,juz nie moge sie doczekac


Moment, kiedy starsza córka poszła do przedszkola, a ja zostałam z młodszą w domu...ach
ale miałam wyrzuty sumienia - że nie opiekuję się obiema..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia podczas kontuzji kolana

Następny temat

Duża redukcja SweetRose, proszę o pomoc.

WHEY premium