SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMIK ! Ladies to sa twarde babska, dla nich sztanga jest nie straszna!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 146917

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
nie mam pojecia :C

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
cześć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
aniitka155
bry :) ja nie spie od 7:30 sasiedzi studenty puszczaja disco polo od rana...na cale osiedle...ale nie to ze disco..a ta sama ciagle pisoenke jakas;/


ha, ja nie śpię co dzień od 5.30 bo żem se psa sprawiła ale są tego plusy: cardio zaliczam jeszcze przed upałami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
ja nie śpię od 6:00 bo dzieci musiały się juz o zabawki pokłócić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Bry mnie tez przed 7 hałasy za oknem obudziły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
a ja od 6:30 bo dzis jeszcze do pracy sie zwleklam ale juz dzisiaj wyjezdzam na urlop :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
ja pewnie zraz ide na siłkę, ale kurczaczki juz nieźle cielo jets
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
ja przy kawce siedzę i cieszę się wolnym dniem, zrobiłam dziś na śniadanie budyń jaglany zjadły ze smakiem starsza nawet nie wnikała "a co to"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 786 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9736
Wiatam Spam,
Nie udzielam sie tu czesto,ale potrzebuje pomocy!:)
Zrobilam sobie paprykarz domowy i jak dla suchych skladnikow jestem w stanie obliczyc kalorycznosc to za chiny ludowe nie moge w mojej glowie pomiescic jak to zrobic dla gotowego juz produktu. Czy jest ktos w stanie mnie oswiecic? Wiem wiem to banalna matematyka i wyliczylam sobie kalorycznosc dla mielonych z kurczaka a paprykarza nie ogarniam. Help!!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia podczas kontuzji kolana

Następny temat

Duża redukcja SweetRose, proszę o pomoc.

WHEY premium