SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMIK ! Ladies to sa twarde babska, dla nich sztanga jest nie straszna!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147914

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Wykroki są najlepsze!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 438 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7276
Motywuje mnie jedynie wygląd doopska po nich... zamykam oczy i wyobrażam sobię taką piekną dupną brzoskwinkę i jakoś robię te wykroki, ale żeby nie to, to bym chyba siedziała w kącie i płakała

Zrzucamy cielsko :D

http://www.sfd.pl/DT_/_Redukcja_Plusza__Wszelka_pomoc_mile_widziana_:_-t1033122.html

I am in shape...
Round is a shape!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 358 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19244
pamietam jak 6 lat temu po raz pierwszy robilam wykroki... takie niewinne cwiczonko a piec dni nie moglam chodzic

zeby bylo smieszniej rok temu spotkalam tego samego trenera na innej silowni i zorientowalam sie dopiero jak mi wykroki do planu zapodal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 438 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7276
Ja kiedyś tam dawno temu uskuteczniałam w domu, ale że się nei widziałam, to nie wiedziałam też że wyglądam jak pokraka a z wykrokami nie ma to nic wspólnego, dopiero na siłowni przy lusterkach - twardziel zaczęłam wykroki jakbym wiedziała co robie... Dobrze, że nikt nie patryzył, bo by sie ludzie ze śmiechu spłakali... zgięcie w kolanach to miałam chyba 40 stopni ;)

Zrzucamy cielsko :D

http://www.sfd.pl/DT_/_Redukcja_Plusza__Wszelka_pomoc_mile_widziana_:_-t1033122.html

I am in shape...
Round is a shape!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Ja mam u siebie na siłce gościa który robi przysiady na suwnicy (i tylko na niej) stojąc na ... palcach.. On robi a mnie kolana bolą. Tak samo robi wypady.. propozycja zmiany techniki spełzła na niczym... On tak zawsze robi i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66964
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 438 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7276
Ała! Mnie by łydki postrzelały! własnie to sobie wyobraziłam..

Zrzucamy cielsko :D

http://www.sfd.pl/DT_/_Redukcja_Plusza__Wszelka_pomoc_mile_widziana_:_-t1033122.html

I am in shape...
Round is a shape!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 358 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19244
omg na palcach - przebija kolesia ode mnie ktory siada 130kg a kolano leci mu do srodka juz przy rozgrzewce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
No weź kucaj na paluchach mając 90 na sztandze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 358 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19244
Corum
No weź kucaj na paluchach mając 90 na sztandze...


challenge accepted!














Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia podczas kontuzji kolana

Następny temat

Duża redukcja SweetRose, proszę o pomoc.

WHEY premium