SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMIK ! Ladies to sa twarde babska, dla nich sztanga jest nie straszna!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145857

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
markotko, a działo się coś złego, ze wybrałas się do fizjo czy tylko tak dla kontroli?

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
markoto
witajcie :) cnrll no ze nie na zawsze to jakies pocieszenie, ale boje sie ze sie roztyje, jak cwiczylam i nie chudlam to teraz jak przestane cwiczyc to bedzie bieda


Markotko, to może obniż sobie kcal. Ale nazdrowej misce żadne + kg ci groźić nie powinno 3m się kochana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
kebula juz dlugi czas mam problem z odcinkiem ledzwiowym ale ostatnio ortopeda mi mowil ze rehabilitacja mi nie pomoze i to olalam i zle zrobilam, bo ciagle mam nerwobule w tym odcinku , jak biegam czy dlugo chodze to jestem potem obolala , no i na fotkach wyszlo ze jestem pokrzywiona wiec zdecydowalam sie to skonsultowac i zapytac czy moge cwiczyc silowo no i wyszla niezla kicha, okazalo sie ze miesnie podluzne brzucha dobrze trzymaja kregoslup ale w dolnej czesci wlasnie podtrzymujacej odcinek ledzwiowy miesnie poprzeczne sa w zaniku ok 50% no i musze dorobic sie tych brakujacych 50%

Zmieniony przez - markoto w dniu 2014-07-29 09:35:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
cześć dziewczyny!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Hej hej

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
Markotka, nie przejmuj się koniecznością przerwy od treningów - naprawisz się i będziesz śmigać ważne, żebyś zdrowa była, wtedy z każdym tłuszczem wygrasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
Teraz pytanie: co zrobić, by nie cierpieć przed @ tak okropnie?
mam na myśli raczej męczarnię psychiczną.
Macie jakieś sposoby?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Pokolorowana, Zoria ja nie pomoge,bo ja nie odczuwam roznicy przed czy po

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia podczas kontuzji kolana

Następny temat

Duża redukcja SweetRose, proszę o pomoc.

Wiecej