SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMIK ! Ladies to sa twarde babska, dla nich sztanga jest nie straszna!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 146839

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
mielone=> wypróbuję jutro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
szkoda, że tak rzadko chce mi się gotować bo u mnie w 85% mocny standard jest :D
śn: 3 jajka sadzone i owsianka z orzechami i owocami
ob: kasza/ryż/ziemniaki + mięso
kol: kasza/ryż/ziemniaki + mięso/ryba

przy czym mięso robione na jeden sposób
czasami jak mi się znudzi to na kolacje jakieś strączki wpadną:)

Zmieniony przez - delfinka w dniu 2014-07-31 12:56:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
u mnie tez sniadanie , 2 sniadanie i kolacja standard czasami na obiad mam zmiany ale tez wlasciwie 4-5 potraw sie kreci w kolko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
no to dość spore ułatwienie życia jednak a z racji tego, że u mnie gotuje mąż to nie będę marudzić jak chcę coś innego od czasu do czasu to sobie ugotuję, ale rzadko za leniwa jestem;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2943 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79905
Ja lubię strączki ale nie mam na nie pomysłu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 330 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7295
Ostatnio zrobiłam jajecznicę z ciecierzycą i serem mozzarella. Mniam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 330 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7295
I sos pomidorowy zagęszczam czerwoną soczewicą zawsze (:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Markoto wiem ze te wszystkie diety to o kant stołu potłuc ale co roku wracam do tej samej wagi 72,5 kilo ile bym nie jadła i co.


Sprobuje przez miesiąc i zobaczymy.A chyba kila dziewczyn było na tej diecie i prowadziło dzienniki.



A tak po prawdzie to najbardziej by mi pasowała dieta Kwaśniewskiego lun atkinsa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
stosując jakąkolwiek dietę, zawsze blokujesz dostęp organizmowi do któregoś z makroskładniku, tudzież minerału, efektem czego jest w przyszłości napad na konkretny produkt spożywczy i wzrost wagi... nie lepiej jeść wszystko ,a z głową?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Julinka, powinno to dać Tobie do myślenia. SKoro za każdym razem kombinujesz i za każdym razem wracasz do punktu wyjścia, to chyab coś jednak robisz nie tak...?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia podczas kontuzji kolana

Następny temat

Duża redukcja SweetRose, proszę o pomoc.

WHEY premium